stat
Impreza już się odbyła

Zbieramy pluszaki dla dzieciaków

Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanej już po raz jedenasty w dorocznej zbiórce pluszowych maskotek. Zbiórka organizowana jest przez Fundację Zmian Społecznych "Kreatywni" Tak drobny gest, jakim jest podarowanie ofiarowanych pluszaków sprawia im wiele radości, zwłaszcza w tym nadzwyczajnym świątecznym okresie.

Jeśli zdecydujecie się Państwo wziąć udział w zbiórce prosimy o przekazanie zebranych maskotek bezpośrednio do Fundacji - Centrum Aktywnego Mieszkańca przy ul. Opata Hackiego 17,17a w Gdyni Chyloni we wtorki w godzinach 10:00-14.00 oraz od poniedziałku do piątku 14.00-19.00, Jeśli nie będziecie Państwo mieć możliwości dowozu zebranych pluszaków prosimy o kontakt z Prezeską Fundacji Aleksandrą Mróz-Wykusz pod numerem telefonu 513 385 495 - zrobimy wszystko, żeby zorganizować transport. Prosimy pamiętać, że zbiórka trwa do 20 grudnia 2019

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.