stat
Impreza już się odbyła

Zbadaj się za darmo

W najbliższą środę w Galerii Zaspa będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Badanie jest bezbolesne, trwa tylko kilka minut a może uratować życie. Warto z niego skorzystać i wiedzieć czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe.

w każdy piątek (od 10.12 do 31.12.2021), godz. 8:00 - 10:00

Wstęp wolny
 

Mammografia to nieinwazyjne badanie, które pozwala na wykrycie zmian nowotworowych, szybkie rozpoczęcie leczenia i zwiększa szanse na całkowity powrót do zdrowia. Dlatego ważne jest, by powtarzać je co dwa lata. Co więcej to jedno z najważniejszych i łatwo dostępnych badań profilaktycznych, z których można skorzystać np. przy okazji robienia zakupów.

6 listopada taką okazję będą mieć panie odwiedzające Galerię Zaspa. Na terenie zewnętrznym centrum handlowego w godzinach 09:00-17:00 stanie Mammobus, gdzie czekać będą specjaliści, którzy przeprowadzą badanie - każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś).

Bezpłatnie skontrolować swoje zdrowie będą mogły panie w wieku 50-69 lat. Kobiety spoza grupy refundacyjnej, czyli w wieku powyżej 35 lat będą mogły wykonać je płacąc 80 złotych.

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.