• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zbadaj się w Galerii Zaspa

Badanie mammograficzne pozwala na wykrycie zmian nowotworowych, szybkie rozpoczęcie leczenia i zwiększa szanse na całkowite wyzdrowienie. Dlatego tak ważne jest, by robić je cyklicznie. Najbliższa okazja do wykonania mammografii będzie w najbliższy poniedziałek. Na terenie Galerii Zaspa pojawi się Mammobus, w którym panie będą mogły skontrolować swoje zdrowie.

w każdy wtorek (od 16.08 do 23.08.2022), godz. 15:00

Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 01.09), godz. 15:00 - 17:00

Wstęp wolny
W przypadku raka piersi najważniejsza jest profilaktyka. Regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe i umożliwiają szybkie podjęcie leczenia. Warto więc skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych, które odbędą się 3 sierpnia w Galerii Zaspa. W Mammobusie zaparkowanym przy sklepie Zoo Kariny na panie czekać będą specjaliści, którzy  w godzinach 9:00-17:00 przeprowadzą profesjonalne badania. Nieodpłatnie skorzystać z nich mogą kobiety z grupy refundacyjnej w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.

Warto pamiętać o prawidłowym przygotowaniu się do badania. W jego dniu należy nie stosować dezodorantów, talku, balsamu ani kremów w okolicy klatki piersiowej. Poza tym mammografia jest całkowicie bezbolesna, trwa tylko chwilę i może uratować życie.

UWAGA! Na badania wymagana jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.