stat
Impreza już się odbyła

Zawsze mieć się w co ubrać - kurs modowy

"Zawsze mieć się w co ubrać" to kurs ze stylistkami gwiazd przeznaczony dla kobiet, dla których istotna jest dbałość o swój styl i wygląd wynikająca z potrzeby własnej, jak i piastowanych stanowisk oraz codziennych ról, w które się wcielają. Kurs powinien zainteresować Panie, które szukają własnego stylu oraz praktycznych rozwiązań modowych.

"Zawsze mieć się w co ubrać" to warsztat prowadzony przez dwie niezwykle zdolne i mające medialne sukcesy na swoim koncie stylistki: Martynę Pejs i Iwonę Ziemiańską.

Martyna Pejs - stylistka gwiazd. Ma na swoim koncie stylizacje takich gwiazd jak: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Stankiewicz, Margaret, Dominika Grosicka, Gabriela Muskała i wielu innych. Przez ostatnie dwanaście lat związana na stałe z najbardziej czołowymi magazynami w Polsce takimi jak: Cosmopolitan, Shape, Hot Moda, Joy, Harpers Bazaar, Olivia, Wysokie Obcasy, Esquire, Playboy, LOGO.

Iwona Ziemiańska - karierę stylistki rozpoczęła od pracy na planie teledysków oraz przy kampanii reklamowej marki Tonny Eyewear. Współpracowała również w charakterze stylistki z gazetą Playboy i Esquire oraz najlepszymi fotografami w Polsce. Prowadzi wykłady dla firm i studentów, bierze udział w eventach jako prelegent oraz spotkaniach z indywidualnymi klientami w ramach usługi personal shopper.

Celem kursu jest obudzenie w uczestniczkach samoświadomości swojego piękna, umiejętności doboru garderoby oraz kreowania własnego stylu. Kupowanie garderoby na zasadzie "bo mi się podoba" często prowadzi nas do sytuacji, w efekcie której nie potrafimy dobrać zestawów ubrań, w których wyglądamy dobrze i które są adekwatne do sytuacji. Naszą szafę często wypełniają ubrania, których nie potrafimy wykorzystać w codziennych stylizacjach lub te, które niestety uwydatniają niedoskonałości sylwetki.

Na warsztacie Panie dowiedzą się:
- w czym i jak wyglądać dobrze, jak dobierać ubrania do typu sylwetki oraz które kolory Tobie służą;
- jak zaprojektować i stworzyć swoją bazę garderoby żeby zawsze "mieć się w co ubrać";
- jak kupować, żeby nie żałować - na co zwracać uwagę podczas zakupów - jak kupować ubrania, które będziemy nosić, a nie, które chcemy mieć;
- część praktyczna - tworzymy tablice inspiracji, aby każda z uczestniczek warsztatu mogła odnaleźć swój styl;

Co daje taki warsztat:
- umiejętność doboru garderoby do naszej sylwetki i profilu kolorystycznego, oraz stylu życia;
- umiejętność ekonomicznego i praktycznego podejścia do mody, uniknięcia efektu "nie mam się w co ubrać";
- umiejętność projektowania minimalistycznej garderoby w pozycje i zestawy, które do siebie pasują i są odpowiednie na określone okazje;
- indywidualne konsultacje ze stylistką;

Warsztat odbędzie się w hotelu MY STORY Sopot Apartments, którego niezwykle przyjemny i kameralny klimat pozwoli nam zagłębić się w praktyczne aspekty mody. Sala konferencyjna ma swoją niepowtarzalną, niezwykle kobiecą aurę.

W cenę kursu wliczony jest catering podczas przerwy, ciepłe i zimne napoje.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    449 zł
Ilość miejsc ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.