Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zanim Zapadnie Noc - Paryss

PARYSS Obecnie ma 30 lat a swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 1998 roku i na ten okres datuje zakup pierwszych winyli. Z roku na rok jego poczynania nabierały rozpędu. Jest prekursorem trójmiejskiej sceny electro i jednym z pierwszych w tym stylu w kraju.

Rezydent sopockiego Sfinksa w latach 2004 - 2009 r. W tym okresie zrealizował w nim około 250 imprez zapraszając po nad 450 artystów z kraju i świata. Od września 2011 współpraca została wznowiona.

Jego najukochańsze "dziecko" BUŁKA PARYSS'KA (od 2005 r.) stała się w krótkim czasie wydarzeniem niemalże kultowym. Zapoczątkował tym samym, jako pierwszy w Sopocie kulturę czwartkowego imprezowania wprowadzając nową jakość i świeży powiew w prezentowaniu niezależnej muzyki klubowej. Bułkowe wypieki serwowane były także w sopockiej Versalce i Papryce, w gdańskim Apartamencie, Wielu Twarzach, poznańskim SQ oraz łódzkim Oiomie. Do chwili obecnej odbyło się po nad 250 imprez, na których pojawiło się około 400 polskich i zagranicznych wykonawców.

Jest cenionym organizatorem i promotorem, na swoich eventach gościł czołówkę polskich wykonawców jak i zagraniczne gwiazdy. Od 2002 roku na trójmiejskiej scenie zorganizował niezliczoną ilość imprez z niezależną muzyką elektroniczną.

KULTURALNY KONIEC TYGODNIA
Listopad 2013 w Momencie Restauracja Chwila Moment w Gdynia zaprasza na Kulturalny Koniec każdego Tygodnia, w ramach którego zapraszamy do kina, na koncert i na imprezę.


Czwartkowe kino w Momencie to organizowany wraz z najlepszym dystrybutorem roku - Against Gravity przegląd wyjątkowych realizacji światowego kina artystycznego. Każdy czwartek o godzinie 20.00, unikatowe projekcje nagradzane na wielu festiwalach tylko u nas!

W piątki ...Moment zamienia się w koncertowy taras, na którym gościmy zespoły bardziej i mniej znane, z różnorodnym repertuarem muzycznym. A już w sobotę...zanim zapadnie noc, spotykamy się od 19.00 na starterze, przy dźwiękach wyselekcjonowanych przez najlepszych DJów.

Od czwartku do soboty ...między 20 a 21 nasi barmani serwują podwójnie.
Zapraszamy codziennie... na dłużej niż ... Chwila Moment Gdynia, Świętojańska 30 przy Infoboxie www.chwilamoment.com.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij