stat
Impreza już się odbyła

Zamknięcie sezonu (1 opinia)

Sezon dobiega końca, w związku z tym my też powoli szykujemy się do zimowej hibernacji. Dziękujemy za pięć miesięcy wspólnych spotkań, koncertów, śniadań, kolacji, imprez, znowu śniadań... Zapraszamy na zamknięcie sezonu na 100czni.

Relacja z imprezy

gru 3

piątek, godz. 20:00

bilety 50 zł
gru 15

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
To lato przerosło nasze oczekiwania - dzięki Wam. Szczerze doceniamy każde dobre słowo, konstruktywną opinię, każdą godzinę jaką spędziliście u nas i każdą zostawioną złotówkę. Obiecujemy oddać całą zebraną w tym roku energię z nawiązką w przyszłym sezonie! Zanim jednak zamkniemy kontenerowe wrota i udamy się planować lato 2019, odpalimy ostatni weekend w najlepszym 100czniowym stylu.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Piątek / Dj Eprom
Jeśli byliście na 100czni więcej niż raz, wiecie, że brudny funk i dobry rap kochamy nad życie. W piątki takie brzmienia królowały u nas najczęściej - kontynuujemy tę piękną tradycję i w piątek 28.9 zagra dla Was DJ Eprom. Producent, raper, oraz DJ z podwójnym tytułem Mistrza Świata IDA. Jakieś pytania?

Sobota / Mitch & Mitch
Sobota to ostatnia szansa na koncertowe szaleństwo na 100czni, zaprosiliśmy więc skład, który specjalizuje się z soundtrackach do szalonych nocy. Panie i panowie: na kontenerowej scenie wystąpi zespół Mitch & Mich w pełnym, dziewięcioosobowym składzie. Przygotujcie się na niezapomnianą noc, pełną wrażeń muzycznych oraz wizualnych.

www.facebook.com/events/2170604906545075

Niedziela / Zamknięcie
Zakładając, że jakoś przeżyliśmy sobotę, nie chcemy nadwyrężać Waszej (i naszej) równowagi psychicznej. W niedziele nie robimy więc nic. Szefowie kuchni żegnać się będą z kontenerami które przez prawie pół roku były ich drugim domem, artyści ze smutkiem w oczach zawijać będą swoje prace w papier pakowy, wieczorem zrobimy ognisko, a nasze barmanki i barmani będą pozbywać się całego alkoholu jaki nam został. ZA PÓŁ DARMO.
Więc jednak zalecamy wolny poniedziałek...

Do zobaczenia na 100czni, ostatni raz w tym roku.

Opinie (1)

 • cinko

  cinkooo coraz cieniej

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • pop , clubbing / disko
  gru 3
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Wolność
  Cypis