• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Zamieć! Lewa, Ane, Paryss, Sven Wit

w każdy czwartek (do 13.10), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
ZAMIEĆ.

LEWA (House Szkolna/Poznań)
ANE (XLNT - Świecie)
SVENT WIT (Bułka Paryss'ka)
PARYSS (Bułka Paryss'ka)

techno, tech house, house, deep

START: 23:00

WSTĘP:
DO 24:00 LISTA FB FREE / RESZTA 15 PLN
PO 24:00 LISTA FB - 10PLN / RESZTA 15PLN

Lewa (House Szkolna/Poznań)

Z muzyką związana od 5 roku życia. Tanecznym krokiem przeszła przez różne style muzyczne, aż ciałem i sercem zawładnął house. Teraz sama porusza ciała zgromadzone na parkiecie podczas jej setów przekazując pozytywne flow zza djki. Jej selekcja to głównie deep house, od tego wolniejszego, klimatycznego poprzez orientale aż po progresywne odmiany house'u. Od ponad roku prowadzi w Poznaniu klub House Szkolna.
https://www.facebook.com/Lewamusic/

Ane
Gra i tańczy na polskich parkietach ponad 10 lat, wychowana na techno ze stajni Tresora i house lat 90-tych łączy w swoich setach detroit house, deep-house, minimal i techno w tempie od 120-128bpm. Od zawsze zafascynowana tłustym technicznym bassem oraz melodyjnymi etnicznymi motywami i głębokimi wokalami, które zawsze można spotkać w jej setach i twórczości.
Mieszka na ziemi świeckiej gdzie w domowym zaciszu i otoczeniu Borów Tucholskich tworzy muzykę elektroniczną do performence'ów, short video czy przedstawień tanecznych.

Swoje zamiłowanie do muzyki przekazuje młodym ludziom jako instruktor warsztatów muzycznych, współpracując z kilkoma instytucjami kulturalnymi. Grała w wielu ciekawych miejscach w Polsce, a jej sety można było usłyszeć m.in. w rts.fm, Kluboterapii, Radiofonii, houseradio.pl czy ostatnio w moskiewskim Siler Rain Radio.Ma na koncie trzy EPki oraz remix dla Ayako Mori czy BMD. Jej track "Unsettling" znalazł się na kompilacji WMC od Cubek Records. W 2018 wydała EPkę z siostrami Kępisty "Lazy day", w której łączą muzykę elektroniczną z akustyczną.

https://soundcloud.com/anexlnt_crew

Informacja o biletach

WSTĘP:
DO 24:00 LISTA FB FREE / RESZTA 15 PLN
PO 24:00 LISTA FB - 10PLN / RESZTA 15PLN

Opinie