stat
Impreza już się odbyła

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci 0-3 lat (4 opinie)

W każdą środę zapraszamy do Zatoki Sztuki na poranne zajęcia muzyczne dla mam i dzieci w wieku 0-3 lat.

Gordonki to zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona. Polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się rozumieć i tworzyć muzykę - improwizować ją, - w pierwszej kolejności za pomoczą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu.

Zajęcia trwają 30-40 minut.

Zajęcia prowadzą:
Akademia Music Baby Art Trójmiasto, która powstała z myślą o wprowadzeniu do polskiej edukacji muzycznej nowatorskiego modelu nauczania muzyki inspirowanego teorią umuzykalniania dzieci i niemowląt Edwina Eliasa Gordona. Naszym głównym celem jest rozwijanie muzykalności dzieci już od jak najwcześniejszych chwil ich życia. Kontakt z muzyką ma być dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
Cena za wejście pojedyncze 30 zł
Karnet 90 zł (ważny 4 kolejne spotkania, w tym można usprawiedliwić 1 nieobecność)

Obowiązują zapisy drogą mailową: info.trojmiasto@musicbabyart.pl lub tel. 692-748-054 lub przez nasz profil FB.

Opinie (4)

 • ŻENADA!!! (3)

  Stracili klienta!!!! Przybyłam dzisiaj na zajęcia (zgłosiłam to wcześniej zarówno mailowo jak i na fb) ale okazało się 2 min. przed rozpoczęciem zajęć, że zajęcia te zostały odwołane!!!
  Zamiast cudownej atrakcji zafundowałam dziecku stres bo gdy długo jedzie samochodem to niestety się denerwuje i płacze.
  NIE POLECAM!!! Bedę zniechęcała wszystkich moich znajomych aby z tych zajęć nie korzystali bo nie wiadomo kiedy znowu zostaną zajęcia odwołane nie informując przy tym zainteresowanych.

  • 2 1

  • Polecamy zajęcia w JiM-Artystycznie

   My chodzimy na zajęcia umuzykalniające do Jaś i Małgosia Artystycznie i naprawdę polecamy :) Byliśmy też na zajęciach music baby art i teraz wiemy że zostajemy na dłużej z Panią Kasią w JiM-Art w Gdańsku. W linku można zobaczyć jak "muzykujemy" :)

   https://www.facebook.com/tvp3gdansk/videos/817342971788920/?t=0

   • 0 0

  • to wyjątek... ogólnie zajęcia i organizacja są bardzo dobre!

   Chodziłam na zajęcia z córeczką przez prawie rok. Za każdym razem kiedy zajęcia były odwoływane, dzień przed dostawałam informację sms. A często dodatkowo jeszcze dzwonili. Ogólnie zajęcia polecam! Interakcja z dziećmi, pierwsze podrygi taneczne, gra na marakasach, dmuchanie piórek (ważne z punktu widzenia rozwoju logopedycznego dziecka), czasem "walka" o swoje instrumenty, próby śpiewu, pokazywanie do słów piosenki i nieschodzący z buzi uśmiech - to wszystko wyniosła moja Córeczka z tych zajęć. Warto pójść i samemu się przekonać. My przestałyśmy uczęszczać z przyczyn logistycznych.

   • 0 0

  • Była informacja na facebooku o odwołanych zajęciach. Byłam tam tylko raz ale bardzo mi się podobało.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.