Zajęcia sportowe

W ponad dwustu trójmiejskich szkołach w ostatnim czasie doszło do zmian organizacyjnych. Dla wielu rodziców zawieszenie zajęć szkolnych wiąże się z potrzebą znalezienia dodatkowej opieki nad dzieckiem. Naprzeciw tej sytuacji wychodzi Stadion Energa Gdańsk, który przygotował bezpłatne zajęcia sportowe dla uczniów.

w każdy poniedziałek (od 01.04 do 27.04.2020), godz. 9:00

bilety 10 zł

w każdy wtorek (do 30.06), godz. 15:45

Gdańsk,
Już od poniedziałku 15 kwietnia najmłodsi kibice będą mogli wziąć udział w bezpłatnych animacjach futbolowych. To połączenie aktywnego spędzania czasu z zabawą i pracą nad rozwijaniem umiejętności gry zespołowej. Zajęcia poprowadzi Józef Gładysz - wykwalifikowany trener piłkarski o długoletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą. Całość odbędzie się na jednym z najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie - Stadionie Energa Gdańsk. Co więcej, w harmonogramie zajęć zaplanowane są również wycieczki z przewodnikiem po terenie bursztynowej areny.

Na każdy dzień zajęć obowiązują zapisy mailowe, które należy wysyłać na adres: csr@arenagdansk.com. Osoby, które dokonają zgłoszenia po osiągnięciu maksymalnej liczby uczestników (liczba miejsc jest ograniczona), zostaną zaproszone na bezpłatne zwiedzanie Stadionu. Uczestnictwo w nich to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć zakątki i lokalizacje niedostępne na co dzień. Na trasie wycieczki znajdują się m.in.: szatnie zawodników, Muzeum Lechii Gdańsk oraz strefa mixed zone, czyli miejsce, z którego sportowcy wychodzą na boisko.

Bezpłatne animacje futbolowe odbędą się w dniach 15.04-17.04.2019r., w godzinach 10:00-13:00. Opiekunowie będą mogli towarzyszyć swoim pociechom w trakcie zajęć, bądź skorzystać z przygotowanej dla nich dodatkowej przestrzeni. Jest to wyjątkowa okazja by na chwilę przenieść biuro do szatni piłkarskiej.

Warto pamiętać, że na terenie Stadionu Energa Gdańsk znajduje się również FUN ARENA - największe centrum sportowo-rekreacyjne na Pomorzu. W jego ofercie znajdziemy atrakcje dostosowane do różnych grup wiekowych. Na najmłodszych gości czeka Playground Arena - niezwykle urozmaicony i nowoczesny plac zabaw. Aktywnej młodzieży na pewno przypadnie do gustu m.in. kryty skate-park, paintball elektroniczny i strefa parkour. Lubiącym gimnastykę umysłową polecamy natomiast ofertę pokojów zagadek - Escaperooms.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • zajęcia rekreacyjne , trening
    kwi 2-30.06
    g. 9:00 - 21:00
    Online
    trenuj w domu