stat

Zajęcia baletowe dla dzieci

Zapraszamy na cotygodniowe, 45-minutowe zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-8 lat. Spotykamy się w czwartki o 17.30. Skupimy się wokół nauki poczucia rytmu i rozwijania zmysłu muzyki. Poprzez taniec i mobilizację do mądrego ruchu dzieci dowiedzą się, jak przełamywać swoje małe i duże nieśmiałości. Poznają też takie pojęcia jak gracja czy styl.

Zajęcia baletowe są również w stanie pomóc w skorygowaniu wad postawy.
Ubranie: swobodne, np. legginsy/dresy, koszulka, skarpetki, jeśli ktoś ma, to baletki. Warto zabrać mały ręcznik do zajęć na podłodze oraz bidon z wodą.

Prowadząca:
Magda Borkowska - jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Jako 9-latka trafiła do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, gdzie przez kolejnych 9 lat uczyła się tańca klasycznego oraz innych stylów tanecznych, jak np.: taniec współczesny, charakterystyczny, ludowy, a nawet historyczny. Występowała na scenie Opery Bałtyckiej i Teatru Muzycznego w Gdyni.

Podczas zajęć prowadzonych z dziećmi opierała się głównie na rytmice, technice barre sol, jak również podstawach tańca klasycznego. Prowadziła też zajęcia dla dorosłych skoncentrowane na stretchingu i wzmocnieniu elastyczności ciała. Jej zainteresowania to również rękodzieło (prowadzone już wcześniej zajęcia w Klubie z szydełkowania - strona: Spago by MITU). Prywatnie mama 5-letniej Idy. Pokaż mniej

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
Płatność gotówką przed zajęciami).
Grupa będzie liczyć 7-10 osób.

Zapisy - na jednorazowe zajęcia lub na cały miesiąc na adres: mbmadzka@o2.pl

w każdy czwartek (do 26.05), godz. 17:00 - 18:30

Gdynia,
bilety 55 zł

w każdy wtorek (do 21.06), godz. 10:00

Gdynia,

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.