• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Zajęcia baletowe dla dzieci

Zapraszamy na cotygodniowe, 45-minutowe zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-8 lat. Spotykamy się w czwartki o 17.30. Skupimy się wokół nauki poczucia rytmu i rozwijania zmysłu muzyki. Poprzez taniec i mobilizację do mądrego ruchu dzieci dowiedzą się, jak przełamywać swoje małe i duże nieśmiałości. Poznają też takie pojęcia jak gracja czy styl.

w każdy wtorek (do 20.06), godz. 18:15- 20:15

Gdańsk,
bilety 280 zł

w każdy czwartek (do 29.06), godz. 11:00 - 11:40

Gdańsk,
bilety 40 zł
Zajęcia baletowe są również w stanie pomóc w skorygowaniu wad postawy.
Ubranie: swobodne, np. legginsy/dresy, koszulka, skarpetki, jeśli ktoś ma, to baletki. Warto zabrać mały ręcznik do zajęć na podłodze oraz bidon z wodą.

Prowadząca:
Magda Borkowska - jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Jako 9-latka trafiła do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, gdzie przez kolejnych 9 lat uczyła się tańca klasycznego oraz innych stylów tanecznych, jak np.: taniec współczesny, charakterystyczny, ludowy, a nawet historyczny. Występowała na scenie Opery Bałtyckiej i Teatru Muzycznego w Gdyni.

Podczas zajęć prowadzonych z dziećmi opierała się głównie na rytmice, technice barre sol, jak również podstawach tańca klasycznego. Prowadziła też zajęcia dla dorosłych skoncentrowane na stretchingu i wzmocnieniu elastyczności ciała. Jej zainteresowania to również rękodzieło (prowadzone już wcześniej zajęcia w Klubie z szydełkowania - strona: Spago by MITU). Prywatnie mama 5-letniej Idy. Pokaż mniej

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
Płatność gotówką przed zajęciami).
Grupa będzie liczyć 7-10 osób.

Zapisy - na jednorazowe zajęcia lub na cały miesiąc na adres: mbmadzka@o2.pl

Opinie