• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zagi zagra w Gdyni - koncert w tajemnym pokoju, w tajnej pracowni...

Zapraszamy na koncert Zagi w Gdyni, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w tajemnym pokoju, w tajnej pracowni...

wrz 11

niedziela, godz. 20:30

Sopot,
bilety 150 - 170 zł
Kup bilet
lis 25

piątek

Gdańsk,
bilety 99 - 119 zł
Zagi
To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to Prześwit. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród. I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej to tylko niektóre z wyróżnień.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, PolandRock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

Więcej www.zagi.pl

Gdynia Wytwórnia Pomysłów Studniak (okolice ul. Stefana Żeromskiego) koncert w mieszkaniu.

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Zagi - Gdynia", a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie 30.
2. Wejściówka na koncert kosztuje co łaska w trakcie koncertu puszczony będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Do mieszkania/pracowni zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
6. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 Borówka

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
„Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).

Limit osób na koncercie – 30.

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Zagi - Gdynia" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • folk / reggae / world , muzyka alternatywna , poezja śpiewana
  maj 29
  niedziela, g. 18:00
  Gdańsk, Teatr w Oknie
  Jig Reel Maniacs