stat
Impreza już się odbyła

Zaburzenia odżywiania - epidemia współczesności

"Zaburzenia odżywiania. Epidemia współczesności." Tym razem w ramach Dyskusji Bardzo Otwartych - Bez Tabu odbywających się w każdy ostatni czwartek miesiąca w sopockim klubie SPATiF, spotkamy się z tancerką i reżyserką Sopockiego Teatru Tańca Joanną M. Czajkowską.

w każdy czwartek (do 27.01), godz. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 27.12), godz. 9:30

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 347
Wstęp wolny
Będziemy rozmawiać o akceptacji siebie i swojego ciała, o sterowaniu emocjami poprzez jedzenie, i o konsekwencjach zdrowotnych osób zaburzonych. O tym, że artyści występujący na scenie, a szczególnie tancerze, są narażeni na problem kształtowania własnego wizerunku poprzez miedzy innymi przesadne
odchudzanie, żeby na ich przykładzie pokazać dramat, w jaki wszyscy jesteśmy uwikłani.

Dotkniemy również problemu wynikającego z problemów z odżywianiem w sferze seksualnej - abstynencji seksualnej, a także odwrotnie -za dużego libido. O tym, jak sobie radzić ze swoim dążeniem do perfekcjonizmu i normalnie żyć.

Rozpoczęcie dyskusji: godzina 18:30. Spotkanie prowadzi blogerka (www.matkakurwapolka.pl) Agnieszka
Ossowska, z pomocą Małgorzaty Osowieckiej z Uniwersytetu SWPS. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miasta Sopotu. Patronat: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.