stat
Impreza już się odbyła

Z serca Kaszub prosto do Galerii Zaspa

24 lipca - 15 sierpnia 2021

Gdańsk
Wstęp wolny
Dzięki ekologicznym produktom możemy wyeliminować szkodliwe substancje mające niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. A przecież zdrowie to jedno z najważniejszych wartości. Bez niego nie możemy realizować wielu postawionych celów. Warto więc zastanowić się nad swoją dietą i zacząć wybierać produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur - bez konserwantów.

Ulepszacze czy sztuczne barwniki mogą prowadzić do wielu zaburzeń, a nawet chorób. Gdzie znaleźć artykuły spożywcze, które będą zarówno zdrowe, jak i pyszne w smaku? Galeria Zaspa od najbliższego czwartku zaprasza do odwiedzenia stoiska z serca Kaszub.

Do jadłospisu warto wprowadzić proste jedzenie. Dlaczego?  Przede wszystkim ze względu na większą zawartość składników odżywczych i enzymów, których nie znajdziemy w żywności wysokoprzetworzonej. Produkty wytwarzane z dbałością o skład, potrafią wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki nim możemy pozbyć się np. alergii spowodowanych przez konserwanty. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że sztuczne składniki mogą zaostrzyć nieżyt błony śluzowej nosa, powodować pokrzywkę czy nawet astmę.

Ogromnym atutem naturalnych produktów jest również ich smak, aromat i wysoka jakość. Gdy się je raz spróbuje chce się do nich wracać. Okazję do zasmakowania zdrowych wyrobów będą mieli od najbliższego czwartku do soboty odwiedzający Galerię Zaspa. Przy stoisku z serca Kaszub zakupią tradycyjnie wytwarzane wędliny czy pasztety. Nie zabraknie też prawdziwego chleba na zakwasie oraz domowych wypieków. Co więcej, wszystkie artykuły pochodzą od małych lokalnych producentów i okolicznych rolników.

Stoisko w Galerii Zaspa będzie czynne od 23 do 25 lipca w godzinach otwarcia pasażu handlowego tj. 09:00-21:00.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.