stat
Impreza odwołana

Z perkusją w plecaku

Zapraszamy na przedwakacyjny koncert pełen niespodzianek i muzycznych atrakcji. Bohaterami koncertu będą perkusiści i ich instrumenty z różnych części świata. Żeby dobrze przygotować Was do wakacyjnych podróży artyści zaprezentują muzykę z najpiękniejszych miejsc, które naszym zdaniem koniecznie trzeba odwiedzić.

Zobaczymy czy można zagrać prawdziwy koncert na instrumentach, które mieszczą się w małym plecaku? Usłyszymy dźwięki z gorącej Brazylii, mroźnej Antarktydy, tropikalnych lasów Azji, dźwięki pędzącej kolei transkontynentalnej oraz muzykę specjalnie skomponowaną dla Was przez znakomitą polską kompozytorkę prof. Grażynę Pstrokońską-Nawratil. Wspólnie z perkusistami spakujemy na wakacje prawdziwy muzyczny przewodnik, niezbędne przedmioty i... niespodziankę. Na estradzie pojawią się ogromne bębny, przepiękne marimby, donośne dzwony, groźne syreny, błyszczące talerze i grające misy, które koniecznie trzeba zobaczyć.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Piotr Sutt - prowadzenie koncertu, instrumenty perkusyjne
Bartłomiej Sutt - instrumenty perkusyjne
Gdańska Grupa Perkusyjna Jeunesses Musicales: Maja Wiaduch, Arkadiusz Baczyński, Fabian Czajka, Paweł Dietrich, Igor Falecki, Szczepan Kobiela, Filip Sieradzki

8 - 13 września 2020

Gdańsk
bilety 90 - 350 zł
lis 18

środa, godz. 20:00

bilety 100-170 zł
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • folk / etno / world
  maj 31
  niedziela, g. 12:00 - 13:00
  Online
  Bębny w UCK
 • folk / etno / world , festiwal muzyczny
  lip 10-11
  piątek - sobota
  Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
  The Trapeton Festival