stat

Z Mapą do Lasu Gdynia Gołębiewo

  • Kalendarz
    11 grudnia 2020 - 3 stycznia 2021
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    7,50

Zapraszamy na spotkanie treningowe "Z Mapą do Lasu" w wersji samodzielnej do godz. 13:30 w niedzielę 3 stycznia 2021. "Z Mapą do Lasu" to spotkania rekreacyjno - sportowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia. Mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie.

15 marca - 5 kwietnia 2021, godz. 10:30

Gdańsk, Owczarnia
bilety 10,00 zł
cze 12

sobota, godz. 10:00

Gdańsk-Wrzeszcz, Podleśna Polana, koniec ul....
A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach. Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania zawodnika, trasy. Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!

Jeśli chcesz pospacerować z mapą indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań... Zapraszamy!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy. Po zgłoszeniu przez formatkę na stronie internetowej (lub na adres: zgloszenia@azymut45gdynia.org) otrzymacie mailem mapę do samodzielnego wydrukowania lub zapisania w telefonie. Pamiętajcie przy zgłoszeniu o wyborze trasy.

W terenie będą wisiały zafoliowane kaartki między innymi z numerem punktów kontrolnych wraz z biało-czerwonymi taśmami bez żadnych dodatkowych akcesoriów służących do potwierdzania punktów kontrolnych.

Prosimy dokonywać płatności 7,50 zł za każdą wydrukowaną lub zapisaną przez Was mapę na nasz rachunek bankowy w Santander Bank Polska 61 1090 1102 0000 0001 1522 1619.

Opłata dotyczy każdej wydrukowanej przez Was mapy; dozwolone jest, aby kilka osób korzystało z jednej mapy. Każdy uczestnik ubezpiecza się we własnym zakresie.
Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.