stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Yaga Kowalik w repertuarze Juliette Greco

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: "Yaga w repertuarze Juliette Greco...", który odbędzie się 12 maja o godz. 19:00 w Scenie Muzycznej GAK.


Yaga Kowalik - absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego "Conserwatoire Mobel" prowadzonego przez Alice Dona. W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy artystów jest nagranie we Francji teledysku do piosenki p.t "Cracovie", udział w targach płytowych MIDEM w Cannes, a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Równocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych, a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich. Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji. Spotyka się wówczas z twórczością BARBARY i od tej chwili opracowuje piosenki z jej repertuaru.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Koncert "Barbara - historia życia" otwiera cykl "Yaga Kowalik w repertuarze...", w którym artystka prezentuje kolejno repertuar takich twórców klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco, Edith Piaf czy Charles Aznavour.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Bilet ulgowy
  14-21 zł
 • Przedsprzedaż
  20 zł
Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu są do nabycia za pośrednictwem portalu bilety24.pl oraz w budynku Sceny Muzycznej GAK.

Bilety dla osób w wieku 65 lat i powyżej wynoszą 14 zł w przedsprzedaży oraz 21 zł w dniu koncertu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • folk / etno / world
  kwi 16
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Etnoscena! Gulzoda
 • folk / etno / world
  kwi 19
  niedziela, g. 19:00
  Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Mariusz Kalaga