stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Xmas Tour - Sylwia Banasik (5 opinii)

Sylwia Banasik jeden z filarów Studia Accantus oraz aktorka musicalowa, która występowała m.in. w Teatrze Roma ("Piloci"), Teatrze Muzycznym w Poznaniu ("Evita"), a obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi ("Miss Saigon"), wyrusza w świąteczną trasę koncertową ze swoim specjalnym programem muzycznym.

Xmas Tour to okazja do spotkania z Sylwią Banasik i jej gośćmi i poczucia atmosfery nadchodzących Świąt. Artystka w towarzystwie Golden Gate String Quartet oraz znakomitego pianisty Adama Pietrzaka wykona znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Jednak nie zabraknie utworów, które przyciągają do sal koncertowych wiernych fanów artystki i stanowią jej sceniczny wyróżnik - czyli piosenek z filmów Disneya, które tematycznie też związaną są ze świętami i zimą.

pop - koncerty w Trójmieście


To będzie muzyczna przygoda, która dostarczy każdemu niesamowitych wrażeń i pozwoli poczuć magię nadchodzących świąt. Wśród utworów, które będzie można usłyszeć znajdą się m.in. Przybieżeli do Betlejem, Noel, All I Want for Christmas (znany z wykonania Mariah Carey) czy też Na całej połaci śnieg Jeremiego Przybory.

Ciekawe aranżacje, doskonałe umiejętności muzyków i osobowość Sylwii Banasik to gwarancja doskonałego spędzenia ponad godziny w towarzystwie bardzo utalentowanych artystów i pięknych dźwięków, które budują nastrój świąteczny.

--

Sylwia Banasik to aktorka musicalowa, dubbingowa, saksofonistka i wokalistyka. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Występowała m.in. w musicalu "Piloci" w Teatrze Roma. Znana jako jedna z głównych wokalistek Studia Accantus. Współpracowała z Teatrem Rampa, teatrami w Gliwicach i w Poznaniu, a w polskiej wersji filmu Disneya "Piękna i Bestia" śpiewała partie wokalne Belli. Obecnie wciela się w główną rolę w musicalu "Miss Saigon" w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Na pianinie akompaniować będzie związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku Adam Pietrzak, wszechstronny muzyk, błyskotliwy pianista, kompozytor i aranżer.

Golden Gate String Quartet to kwartet, który powstał w 2015 r i od tego czasu występował m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate String Quartet zobaczyć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017 i 2018, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie". W czerwcu 2018 roku Sylwia wspólnie z Golden Gate String Quartet wyprzedała dwa gdańskie koncerty z utworami z filmów Disneya.

Przeczytaj także

Opinie (5) 2 zablokowane

 • Sympatyczna buzia u tej Pani Sylwii.

  • 5 3

 • Idę

  Idę :)

  • 0 3

 • Opcja "Kup bilet" odsyła do Krakowa

  Wydarzenie jest w Sopocie, a bilety sprzedawane do Krakowa - podmieńcie to

  • 1 1

 • Kto nie zna to polecam poznać

  Przy okazji zaobserwujecie różnicę między prawdziwą, zdolną wokalistką a tymi wyjcami, które można usłyszeć w radiu. Zresztą, dotyczy to całego Accantusa.

  • 4 0

 • A bedzie moze Sylwia Przetak aktorka grająca Anne z filmu Mam te moc 2 - epoka lodowcowa ?

  Moja dziewczyna chce koniecznie zobaczyc Anne na zywo. Nawet zafarbowała sobie włosy na blond.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.