stat
Impreza już się odbyła

XXVII Wielki Bal Morski (2 opinie)

Przed nami tradycyjny XXVII Wielki Bal Morski, czyli zaproszenie od samego Neptuna, który już 22 lutego otworzy wrota do swojego niezwykłego, podwodnego królestwa.

Tradycje Balu sięgają 1921 roku, kiedy to po raz pierwszy odbył się Bal Morski w nowo powstałej Szkole Morskiej w Tczewie. Bal był wydarzeniem integrującym przedstawicieli polskiej administracji, inicjującym życie towarzyskie w nowej Polsce. W okresie międzywojennym Bale Morskie odbywały się regularnie, ale nie zawsze w okresie karnawału - często bywały główną atrakcją Święta Szkoły 8 grudnia. Po wojnie tradycja Balu była pielęgnowana z przerwami przez dziesięciolecia, a od 1993 Bal jest organizowany co roku w ostatnią sobotę karnawału.

Tegoroczny Bal przypada na stulecie Uczelni, która od 2018 roku jest Uniwersytetem Morskim w Gdyni. Podczas Balu JM Rektor prof. Janusz Zarębski ogłosi skład komitetu honorowego obchodów 100-lecia, który będzie patronował wydarzeniom zorganizowanym z okazji 100. rocznicy powstania Uczelni. Atrakcją wieczoru będzie pokaz piaskowych animacji, występy pirackie oraz muzyka na żywo.

W ten wyjątkowy wieczór oferujemy Państwu:
- wykwintne menu
- historię Uniwersytetu Morskiego piaskiem malowaną
- muzykę na żywo
- niezwykłą morską dekorację
- doskonałą zabawę do białego rana
- i wiele innych atrakcji

Udział w XXVII Wielkim Balu Morskim na podstawie zaproszeń. 

Sponsorzy Wielkiego Balu Morskiego są:
Łączpol
Studium Doskonalenia Kadr Uniwersytetu Morskiego w Gdyni


 

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.