stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XVI Festiwal Gramy (2 opinie)

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Festiwal Gier Planszowych w Gdyni już po raz szesnasty! Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na koleją edycję ogólnopolskiego święta gier bez prądu czyli Festiwal Gramy.Godziny:
- sobota od 10:00 do 20:00
- niedziela od 10:00 do 18:00

Festiwal Gramy to niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału w turniejach (w tym eliminacjach do Mistrzostw Polski), a przede wszystkim świetną zabawę przez cały weekend!

PROGRAM

Formuła festiwalu jest prosta - przez całą sobotę i niedzielę w Gdynia Arena gramy w gry planszowe, od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne. W Festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 1000 tytułów, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie.

W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze - Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista "20 gram" - lista sugerowanych przez nas gier, których każdy powinien spróbować. Listę gier "20 gram" oraz pełną listę tytułów dostępną podczas imprezy można znaleźć na stronie www.festiwalgramy.com

W trakcie XVI edycji Festiwalu GRAMY uruchomiony zostanie livestreaming, podczas którego zapraszani będą goście z branży gier, którzy opowiadać będą nie tylko o nowościach wydawniczych. Szczegóły www.festiwalgramy.com/site/pages/warsztaty

Zapraszamy także do wzięcia udziału w Grze Festiwalowej, która będzie ulepszoną formą znaną wszystkim bywalcom Obiegówki. Już od przekroczenia drzwi Gdynia Arena rozpocznie się Twoja pierwsza gra!

Dla młodszych uczestników przygotowana będzie strefa Poszukiwaczy Przygód, gdzie znajdzie się wiele atrakcji tj. dmuchany zamek czy specjalnie przygotowana mata sumo.

Organizatorami imprezy są: Miasto Gdynia, Rebel, YMCA w Gdyni oraz Laboratorium Innowacji Społecznych. Partnerami są firma Trefl, Gdynia Arena i Poszukiwacze Przygód.
Patronat nad imprezą objęło Radio ESKA i portal Przystanek Planszówka, Board Game Girl, Gambit TV, Geek Factor, Gry Planszowe - PrzyStole, Games Fanatic oraz Magazyn Świat Zabawek.

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FestiwalGRAMY

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
 • Bilet ulgowy
  10 zł
bilet normalny - 15 zł / dzień
bilet weekendowy - 20 zł
bilet ulgowy (*) - 10 zł / dzień
dzieci do lat 6 - wstęp bezpłatny (pod opieką osoby dorosłej)

*) bilety ulgowe przysługują uczestnikom z kartą Gdynia Rodzinna a także dla uczniom, studentom, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji.

Sprzedaż biletów on-line będzie dostępna od początku kwietnia.

Bilety Festiwal GRAMY możecie kupić zarówno w trakcie trwania imprezy (w kasie) jak i w przedsprzedaży (na dwa tygodnie przed Festiwalem). http://festiwalgramy.com/

Przeczytaj także

Spotkania z grami planszowymi

w każdą niedzielę (do 29.12.2019), godz. 13.00

Wstęp wolny
Gralnia - gry planszowe

w każdą niedzielę (do 29.12), godz. 13:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • gry planszowe
  paź 4
  czwartek, g. 13-16
  Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
 • gry planszowe
  paź 6
  sobota, g. 09:00
  SP społeczna Niedźwiednik, Gdańsk

Najczęściej klikane (7 dni)

 • kiermasz , festyn
  wrz 21-23
  piątek - niedziela, g. 10:00 - 18:00
  Park Kolibki w Orłowie, Gdynia
 • festyn
  wrz 22
  sobota, g. 10:00 - 22:00
  Hewelianum, Gdańsk
 • rock , muzyka alternatywna , pop
  wrz 22
  sobota, g. 17:00 - 22:30
  Teatr Szekspirowski, Gdańsk
 • rock
  wrz 23
  niedziela, g. 19:00 - 22:00
  Stary Maneż, Gdańsk
 • hip-hop
  wrz 27
  czwartek, g. 20:00
  Pokład, Gdynia