stat

XIX WOŚP w Mieście Aniołów - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra gra nadal. Zapraszamy Was na koncerty do Klubu Miasto Aniołów w niedzielę 9 stycznia.

rock - koncerty w Trójmieście


Program
17.15 - Miss Hapen
18.00 - C4030
19.00 - Moongang
20.00 - "Światełko do Nieba" - zobacz je z tarasu przed klubem lub Zielonego Mostu
20.15 - MainStream

Pomiędzy koncertami odbęda się licytacje przedmiotów na rzecz WOŚP.

Szanowni Państwo,

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz dziewiętnasty zagra na całym świecie.

Motywem przewodnim 19 Finału jest pomoc dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

W Polsce jest kilkanaście centrów urologii i nefrologii dziecięcej z doskonałą kadrą, ale nie są one dostatecznie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt potrzebny do diagnostyki i leczenia dzieci. Dlatego 9 stycznia 2011 roku chcemy zebrać pieniądze na zakup niezbędnego sprzętu.

Ognisko ZMCh Polska YMCA w Gdyni od samego początku gra w Orkiestrze Jurka Owsiaka. Jako SZTAB Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy koordynujemy pracę ponad 1000 wolontariuszy. Wspólnie z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku organizujemy dwie duże imprezy: w Gdyni w siedzibie YMCA oraz w Gdańsku na Długim Targu. Koordynujemy i wspieramy też imprezy organizowane w szkołach, domach kultury i klubach osiedlowych.

Poszukujemy wśród mieszkańców Trójmiasta oraz firm różnych możliwość i wsparcia dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Transparentność rozliczeń prowadzonych przez Fundację WOŚP gwarantuje, że środki zebrane podczas Finałów wykorzystywane są tak, aby jak najlepiej służyły dzieciom.

Najprostszą formą wsparcia jest darowizna, wrzucenie kilku złotych do puszki lub wpłata na konto Fundacji. Chcemy jednak zaproponować Państwu także inne formy wsparcia, które pozwolą zebrać jeszcze większe środki na cel wyznaczony przez Fundację podczas 19 Finału.

Doświadczenia poprzednich Finałów pokazują, że korzyści z WOŚP są wymierne zarówno dla dzieci, którym pomagamy, jak i dla wszystkich Osób i Firm, które ją wspierają.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.