stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

X Punky Reggae Live (4 opinie)

Serdecznie zapraszamy zwolenników pozytywnych wibracji na jubileuszową, X-edycję trasy PUNKY REGGAE live.

Na jednej scenie spotkają się: Farben Lehre, czyli pomysłodawcy całego projektu, znany z poprzednich edycji, szczeciński kwartet the Analogs (obchodzący w 2020 roku swoje 25-lecie istnienia) oraz debiutujący na PRlive - Arek Jakubik ze swoim zespołem Dr Misio. Patrząc na listę wykonawców, nie da się ukryć, że mamy do czynienia z niezwykłą, wybuchową mieszanką gatunków, klimatów i różnorodności przekazu, zatem czeka nas prawdziwa koncertowa uczta, która jest w stanie mile zaskoczyć nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Chociaż trasa startuje w połowie lutego 2020 roku, kapele już ładują swoje akumulatory, zatem pozytywnej energii na trasie z pewnością nie zabraknie. Na każdym z koncertów gościnnie - oprócz wymienionej trójki - wystąpi również czwarty zespół w roli supportu.

punk - koncerty w Trójmieście


PUNKY REGGAE live to unikalne wydarzenie koncertowe, trafiające w rozmaite gusta muzyczne, łączące pokolenia, które udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na nikomu niepotrzebne podziały, a wręcz przeciwnie - liczy się przede wszystkim pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy i skutecznie nakręca do dalszego działania.

PUNKY REGGAE live 2020, czyli 17 mgnień wiosny... PRAWDA MUZYKA SZACUNEK!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
 • Przedsprzedaż
  55 zł
Bilety: Interticket oraz CultureBox Gdynia

Opinie (4) 1 zablokowana

 • miodzio (1)

  • 3 1

  • Nie

   • 0 1

 • analogsi i frabenlejre to już sami nie widzą kim są, czy panki czy rege czy inne jakieś (1)

  aby tylko grać i sprzedawać koszulki. No już sama muzyka to drugi plan niestety, w kółko to samo...
  Farben widziałem ostatnio jak grali przed Toy Dolls to byłem zażenowany, płytki przekaz, słaby aranż, a zachowanie na scenie frotmana, było nie było pankowej kapeli, to jakiś chory żart...
  Równo chociaż, o tyle dobrze, ale to za mało...
  Analogsi ? Już nie wiadomo kto tam gra, ciągłe zmiany personalne, no i po co w zasadzie też nie wiem. Nic nie maja do przekazania, muzycznie mega płytkie rąbanie. Szkoda prądu.
  Ale gramy dalej, a młode, fajne zespoły dalej w piwnicach niech brzdąkają co nie ?

  Ehhhh, polska rzeczywistość...

  • 5 1

  • Maruda

   Po co takie wpisy. Masz prawo do swojej opinii, ale nikt Cię nie zmusza żebyś tam szedł. To po co obrzydzać innym i ferment wnosić. Idź na swoje ulubione kapele a tu się nie udzielaj. Swoją drogą ze wpisu czuć dużą znajomość historii i (sub)kultury punkowej - bije profesjonalizmem. Pozdrawiam

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.