stat
Impreza już się odbyła

Wystrzyż Chatę

  • niedziela, 27 czerwca, godz. 11:00 - 16:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Pl. Generała Maczka
  • Bilety
    wstęp wolny

Akcji pod tytułem wySTRZYŻ CHATĘ - to nic innego jak popularne na całym świecie a głównie w stanach czy na wyspach wyprzedaże garażowe /GARAGE SALE/|

Każdy ma chyba w domu, piwnicy czy właśnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał - bo ciężko mu tak po prostu wyrzucić.

Niejedna osoba z chęcią pozbędzie się rzeczy, żeby zrobić miejsce na nowe... Takiej potrzebie wychodzę na przeciw, to już będzie 4 edycja w naszej dzielnicy.

Szczegóły dla wystawców zapisanych:

1. pomysły czy dodatkowe pytania ddajkowska@gmail.com lub telefonicznie 516 716 928 ((najlepiej sms z danymi)
2. Dobry humor i zadbane i ładnie przygotowane rzeczy gwarancją udanej wyprzedaży
3. Dzieci - (pod opieką rodziców) wyznaczymy teren przy placu zabaw. /również zgłoszenia mailowe lub sms/
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy i zachowanie sąsiadów i klientów... (prosimy o schludność)
5. W wyprzedaży nie mogą brać udziału firmy, które zajmują się sprzedażą.
6. Zabrania się handlu przedmiotami niebezpiecznymi niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie których jest niezgodne z prawem.
7. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy własne stoisko na kwadracie, w wyznaczonym numerze zgodnym ze planem organizatora w ramach zgłoszeń (będą numerki stoisk)!!! Ustawić się można już od 10:15! Prosimy o zachowanie schludności i nie zajmowanie zbyt dużej przestrzeni. Jest to pilotażowa edycja 8. Sprzedawane przedmioty muszą być w własnością min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000zł.
8. ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo odmówienia wystawcy w przypadkach późnego zgłoszenia i zbyt dużej ilości wystawców potwierdzonych /może okazać się dużo chętnych, wiec proszę o wyrozumiałość/

Kto chciałby zrobić sprzedaż własnych wypieków czy jedzonka w ten dzień również zapraszam do kontaktu: 516716928 - będą specjalne miejsca na kulinaria.

Wszelkie pomysły i uwagi również zgłaszajcie od razu

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.