stat

Wystawa dotyczącą Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (3 opinie)

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu parking przy ulicy Zawiszy Czarnego w Gdyni zmienia się przestrzeń bardziej przyjazną ludziom, a także skłaniającą do wybierania zrównoważonych sposobów przemieszczania się. Strefa relaksu wraz z towarzyszącą jej wystawą, dostępna będzie od 19 września do 4 października.

7 listopada 2020 - 29 sierpnia 2021

20 sierpnia - 2 września 2021, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Otwarcie wystawy w sobotę 19 września w godzinach 10 - 15, gdzie na przybyłych gości czeka wiele atrakcji. Wystawa czasowa będzie trwać do 4 października.


Aktualizacja
W dniach 19-22 września przeprowadzano badania wśród ponad 200 użytkowników tego miejsca i blisko 87% osób wypowiedziało się pozytywnie o zaistniałych zmianach. W związku z powyższym oraz z uwagi na łagodne warunki pogodowe plac przy Zawiszy Czarnego pozostanie udostępniony pieszym w obecnej formie do końca października. Mamy nadzieję, że jeszcze więcej osób skorzysta z tego terenu i zapozna się z wystawą mówiącą o tym, jak może wyglądać transport w mieście zrównoważonym.

Opinie (3)

 • Ręce opadają

  Bezsensowna blokada ważnego parkingu = gdyńska Czajka i strefa palet? Następnym razem blokujemy dworzec PKP i odjazdy pociągów na 2 tygodnie? Młodzież w wydziałach promocji miast odleciała razem z ich włodarzami...

  • 0 0

 • Kolejny nieprzemyślany projekt

  Jest w Gdyni wiele miejsc gdzie możnaby zlokalizować taką wystawę. Chociażby w sąsiadującym Parku Rady Europy. Nie dość, że zablokowany został strategiczny parking to jeszcze miejsce zagospodarowano niezwykle kiczowacie (podobnie jak parking przed Akwarium w Gdyni).

  • 0 0

 • Dno

  Gdynia zaczyna się robić z miesiąca na miesiąc mniej atrakcyjna zarówno dla mieszkańców jak i dla turystów, kto chce jeździć na rowerze niech jeździ, a kto chce jeździć autem tez niech jeździ, lokale wzdłuż plazy za chwile zaczną upadać, bo nikt nie będzie chciał się denerwować o miejsce parkingowe, teraz w czasach pandemii zalecane jest jeździć samemu, a nie w zapchanym autobusie czy skm, nie wspomnę o parku, który znalazł właściciela i wyglada jak ... szkoda słów

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.