stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Malarstwa Arch Art 21

Czy pamiętacie leżaki przy fontannie? Latem 2021 COSMA Sopot powrócił pierwszy raz od czasów przedwojennych (!) do tradycji relaksu w tej wyjątkowej części Placu Zdrojowego w Sopocie. Miejsce to zostało uchwycone przez sopocką artystkę Monikę Knoblauch Kwapińską.

gru 12

niedziela, godz. 12:00

Sopot,
bilety 130 - 180 zł
lut 13

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Pracę tę jak również prace wielu innych artystów będzie można już wkrótce zobaczyć i podziwiać
na zbiorowej wystawie ArchArt21 - Architekci Malują w Cosma Sopot. Wystawa będzie czynna od 29.10 do 10.11, codziennie z wyjątkiem poniedziałków od 11 do 19.

W tym roku projekt Architekci Malują ArchArt celebruje 120 lecie istnienia Sopotu oraz 5 lecie wspólnych plenerów oraz wielu Trójmiejskich wystaw. Powracają do korzeni miasta, w którym wystartowali jako społeczność pomorskich wraz z zaprzyjaźnionymi architektami z Santa Barbara California USA. Myślą przewodnią projektu jest uchwycenie szybko zmieniającej się tkanki miejskiej widzianej wrażliwym okiem duszy artysty.

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia:
Stowarzyszenie Architektów Rejestrowanych Polskich SARP oddział Wybrzeże, Arch Art, CoOperatywa.com, Fundacja Centrum, COSMA Sopot.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.