stat
Impreza już się odbyła

Wydarzenie przeniesione na 27 grudnia / Wyspa spokoju podczas świąt w pandemii

Jak ogarnąć święta tak, by były celebracją tego, co dla Was ważne, a nie narzuconym przez innych uciążliwym obligiem? Bywa przecież, że święta zamieniają się w etat - zbiórki, karmienie, obdarowywanie, dekorowanie, pomaganie. Bywa też, że święta podkreślają dla nas samych lub krytyków rodzinnych, jak daleko nasze życie jest od świętego wzorca ustawionego w wszechobecnych szopkach.

sty 31

poniedziałek, godz. 11:00

bilety 20 zł
Kup bilet
lut 5

sobota, godz. 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Albo czas frustracji finansowej, bądź narastającej złości na to, że świat się bawi w zakupy i kolędy podczas gdy jest tyle kryzysów i cierpienia dookoła. Jakkolwiek i czymkolwiek by nas święta nie obciążały, mindfulness jest podejściem, które może nas wesprzeć. Dołącz do godzinnego webinaru by poznać techniki zwalniania, wyciszenia i nieocennośći, które pomogą ci zachować równowagę w tym świątecznym okresie.

Zuzanna Ziomecka - dziennikarka, nauczycielka mindfulness certyfikowana w 2016 roku oraz wiceprezeska zarządu Polskiego Instytutu Mindfulness. Tworzyła projekty medialne: Aktivist, Gaga, Exklusiv, Mała Czarna, Przekrój i Wysokie Obcasy, Newsmavens. Zajmuje się przede wszystkim uczeniem uważności i przywództwa, wierzy, że wszyscy potrzebują wsparcia w przechodzeniu przez trudne chwile.

Wydarzenie odbywa się w ramach działań Klubu Sąsiedzkiego KULTURA i jest dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.