stat
Impreza już się odbyła

Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto

Co? WYGAT, czyli Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto. Idea jest prosta - wystawiamy na sprzedaż zbędne graty na swoim podwórku (ciuchy, książki, starocie - ogólnie wszystko to, co nam niepotrzebne, a może znaleźć nowego kupca).

24 lipca - 15 sierpnia 2021

Gdańsk
Wstęp wolny
Gdzie? Na swoim podwórku!
Zaczynamy od Oliwy (bo tu mieszkamy!) Inicjatywa jest niekomercyjna, polegamy wyłącznie na własnej energii.
Wyprzedaż ma szansę na powodzenie w dzielnicach/ulicach z przewagą domów i kamienic, więc jeśli chciałbyś zorganizować garażówkę u siebie - pisz do nas!
Może to być teren domu jednorodzinnego, posesja należąca do wspólnoty mieszkaniowej, lub każdy inny teren prywatny. Chodzi o to, żeby nie zajmować miejsca bez zgody właściciela, czyli np. chodników miejskich, miejsc należących do spółdzielni mieszkaniowych, czy ogólnodostępnych parkingów.

Kiedy?
Planujemy wyprzedaż garażową na niedzielę, 27 czerwca 2020, od godz. 9:00 do 15:00.
Zgłoszenia miejscówek przyjmujemy do piątku 25 czerwca, do godz. 23.59.

Jak?
Na podstawie Waszych zgłoszeń mailowych (mlodaoliwa@gmail.com) opublikujemy mapę z zaznaczonymi punktami wyprzedaży. Mapka będzie dostępna w internecie, a także w formie gotowej do wydruku. Postaramy się, aby sprzedawcy mieli wydrukowane mapki.

Jeśli chcecie pomóc w popularyzacji idei garażówki w swojej okolicy, dajcie znać! Mamy plakaty, ale nie damy rady dotrzeć z nimi w każdy zakątek Trójmiasta, potrzebujemy Waszej pomocy!

Do zobaczenia! 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.