stat
Impreza już się odbyła

Wyprawka - jak ją skompletować?

  • czwartek, 29 października, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    35

Zastanawiasz się jak skompletować wyprawkę dla Twojego Malucha? Szukasz produktów, które zaspokoją potrzeby twojego dziecka? Nie wiesz co naprawdę Ci się przyda, a co jest chwytem marketingowym? A czy wiedziałaś, że wyprawka dla dziecka urodzonego latem nieco różni się, od tego urodzonego zimą? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Wyprawka dla Malucha.

w każdą środę (do 02.12), godz. 18:00

Gdańsk, Dworska 28/36
bilety 150 zł
podczas warsztatów dowiesz się m.in: kiedy zacząć kompletować wyprawkę? jakie ubranka wybrać?
przewijak, wanienka, łóżeczko, wózek - jak mądrze wybrać? jakie artykuły pielęgnacyjne są potrzebne? niezbędne produkty pomocne przy karmieniu- jaką butelkę i smoczek wybrać? co przyda Ci się w podróży i na spacerze? grzechotki, gryzaki - czy to wszystko jest potrzebne? przydatne gadżety i sprzęty elektryczne,wyprawka dla Mamy - niezbędniki młodej Mamy.

Warsztaty poprowadzi położna i Certyfikowany Doradca Laktacyjny Anna Bulczak, mama dwójki dzieci Wojtka oraz Leny na co dzień przygotowuje setki kobiet w ciąży do porodu wspólnie przechodząc z nimi trudne okresy ciąży.

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.