Wydarzenie już się odbyło

WypracujTo - Jak przekuć marzenia w cele

Piąte warsztaty poświęcone są marzeniom i ich realizacji, bo marzenia to cele z datą realizacji. Spotkanie jest kontynuacją gdyńskiego cyklu WypracujTo prowadzonego przez Elżbietę Krzyżaniak. Podczas poprzednich spotkań skupiliśmy się na kobiecie i czterech strefach jej życia: pracy, rodzinie, związkach i jej wnętrzu. Podczas piątego spotkania chcemy pójść krok dalej - chcemy sięgnąć po marzenia.

WypracujTo - Jak przekuć marzenia w cele?
Kiedy ostatni raz przyglądałaś się swoim marzeniom? Czy traktujesz je uważnie i pozwalasz, by się spełniały? Wspólnie zastanowimy się nad Twoimi marzeniami i spróbujemy przekuć je w cele. Czy mierzysz wysoko? Może boisz się marzyć? Czy wiesz dlaczego? Spotkanie przyniesie Ci odwagę by mieć odwagę. Bo to ona jest najlepszą partnerką dla marzeń. Zainspirujesz się do działania i skonkretyzujesz swoje cele. 
Poruszymy temat zmiany i emocji z nią związanych, czyli słowo o słynnej strefie komfortu.
Co zyskasz biorąc udział w warsztatach:

- uświadomisz, skonkretyzujesz i sformułujesz swoje marzenia
- dowiesz się co zrobić by realizować swoje cele, a nie cele innych
- dowiesz się czym jest strach przed marzeniami i czy wszyscy go mamy
- popracujesz nad ograniczeniami i poznasz sposoby jak sobie z nimi radzić
- sprawdzisz czy istnieją naukowe sposoby na uwalnianie marzeń

Z kim się spotkasz?
    
Elżbieta Krzyżaniak
ekspertka do spraw odwagi, kobieta, która kiedy komfort przestał być komfortowy zmieniła swoje życie i zaczęła z wielka pasją wspierać ludzi w  ich rozwoju osobistym, w ich zmianach, pomagać na zakrętach życiowych. Właścicielka  Elżbieta Krzyżaniak - Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, psycholog, coach oraz specjalistka PrimaLife, żona z długim stażem i matka, która głęboko wierzy że gadanie na nas działa (Elżbieta Krzyżaniak - Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany).
Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologię Kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Informacje organizacyjne:
Miejsce: PPNT, Gdynia, aleja Zwycięstwa 96/98, Budynek 4, sala 027
Termin: 23 maja 2019, godz. 18.00
Koszt: 25 zł

Możesz zarezerwować miejsce i zapłacić podczas warsztatów.
Rezerwacja miejsc: kontakt@primalife.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.