stat
Wydarzenie już się odbyło

Wykład na temat Ajurwedy

Ajurwedyjska unikalna koncepcja zdrowia, postrzega człowieka w sposób holistyczny jako połączenie ciała, umysłu i duszy. Proponuje nam proste wskazówki i praktyki, pozwalające zachować w naszym życiu harmonię i równowagę.

Ajurweda to sposób na życie. To nie tylko leczenie, ale przede wszystkim zapobieganie chorobom oraz utrzymanie zdrowia, długowieczności i żywotności. Ajurweda uczy, jak się odżywiać, jak dbać o ciało i umysł, w jaki sposób wykonywać codzienne czynności, jaki styl życia prowadzić i wiele więcej. Nade wszystko jednak Ajurweda uczy nas, jak żyć w harmonii z naszym otoczeniem, z naturą, ze światem i innymi ludźmi.

W trakcie wykładu praktycznie omówimy podstawowe zasady Ajurwedy, a przede wszystkim styl życia, który jest zaadoptowany do naszych polskich realiów i szerokości geograficznej, w której żyjemy.

Program wykładu:
- Podstawy Ajurwedy: zasady, założenia, cele.
- Trzy podstawowe typy konstytucji (Vata, Pitta, Kapha) oraz ich kombinacje.
- Odżywianie i styl życia zgodnie z konstytucją jako droga do zdrowia.
- Praktyczne wskazówki dotyczące diety.

Dr Dibag Jindal jest absolwentem Ajurwedy z Uniwersytetu Rajiv Gandhiego w Bangalore z tytułem - Ayurvedacharya (BAMS). Ukończył magistra na tej samej uczelni z tytułem Ayurveda Vachaspati (MD) Jest specjalistą od Panchakarmy. Ma ogromne doświadczenie w praktyce ajurwedyjskiej. Dr Jindal specjalizuje się w zaburzeniach układu mięśniowo-szkieletowego. Jest sumiennym i entuzjastycznym lekarzem, który jest bardzo profesjonalny w swoim podejściu. Prywatnie praktykuje sudarshan Kryie i jogę.

Zapisy na wydarzenie:
https://forms.gle/Zp3sYg7WRnWKaHna7

Więcej informacji:
730 237 108
ayurveda@artofliving.pl

WYKŁAD PROWADZONY W JĘZYKU ANGIELSKIM Z TŁUMACZENIEM NA JĘZYK POLSKI

Informacja o biletach

Zapisy na wydarzenie:
https://forms.gle/Zp3sYg7WRnWKaHna7

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij