stat
Impreza odwołana

Wycieczkowiec Disney Magic w Gdyni (2 opinie)

29 lipca 2020 roku, do grona wyjątkowych jednostek zawijających do Gdyni dołączy wycieczkowiec Disney Magic. Statek amerykańskiej linii Disney Cruises po raz pierwszy odwiedzi polski port.

5 grudnia 2020 - 2 lutego 2021, godz. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
Wstęp wolny
Statek został wybudowany w 1998 roku. Mierzy 290 metrów i liczy 950 członków załogi. Posiada 11 pokładów i 875 kabin. W sumie jest w stanie zabrać 2700 pasażerów.

Statek został całkowicie odnowiony w październiku 2013 roku. Dobudowano 2 nowe zjeżdżalnie na górnym pokładzie, całkowicie odnowiono prawie wszystkie restauracje i bary. Ponadto zmieniono wystrój holu głównego oraz teatru.

Specjalne zamawiane grafiki, rzeźby i wyroby z drewna, jak również unikatowe obrazki z przepastnych archiwów wytwórni Disney'a sprawiają że wnętrza statku (styl Art Deco ) są niepowtarzalne i łatwo rozpoznawane. Gości wita wykonana z brązu figura Myszki Miki jako sternika, oddając doskonale świat przygody i zabawy do którego wkraczają.

źródło: www.rejsydisneya.pl

Opinie (2)

  • wspaniale

    mam nadzieję że disney magic przyjedzie bo to moje marzenie żeby spotkać się z klubem przyjaciół myszki miki gdyby przyjechalil było by wspaniale

    • 4 0

  • Miałem możliwość kilka lat temu pracować przy remoncie tego statku , gdy stał w doku w Stoczni Navantia w Cadiz w hiszpańskiej Andaluzji...

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.