stat

Wtorock Pro'Rock karaoke

Nie było nas w Pro'Rocku prawie rok. Ponad jedenaście miesięcy temu odbyło się tu ostatnie karaoke. Wiem, że przynajmniej kilka osób tęskniło. Może kilkanaście? A może kilkadziesiąt?
Przez ten czas doszło do bazy prawie 300 nowych utworów, poza tym ponad 50 zostało "odświeżonych", otrzymało nowe, doskonałe podkłady. Dostaniecie też do dyspozycji nowe, świeżutkie spisy utworów z bardziej przejrzystym układem językowym piosenek. No i to co zwykle - pełna profeska w domu i zagrodzie

Jednak pamiętać musimy o zasadach covidowych, czyli głównie o DMD. W tym wypadku znaczy to dezynfekcja, maseczki, dystans. Te drugie w środku klubu dopóki nie usiądziecie przy stoliku.
Co jeszcze? Zaczynamy o 20:00 ale nie mam pojęcia o której skończymy. Najprawdopodobniej gdzieś między pierwszą a czwartą. Ja mogę prowadzić imprezę nawet do szóstej ale obawiam się, że po tak długiej przerwie obsługa absolutnie nie wytrzyma tak długo.
Hmmmm, czy ja słyszę jak Sigmar mówi "potrzymaj mi piwo"? E, chyba nie jest tak twardy

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.