stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wszech-Mocne-Granie (1 opinia)

"Wszechmocne Granie" to nowa cykliczna impreza, która będzie organizowana co roku w grudniu w Gdyni. Tegoroczna, a zarazem pierwsza, odsłona to "mocne uderzenie" spod znaku metalu i jednocześnie prezentacja nowych, jeszcze "świeżych" wydawnictw płytowych: Malchusowskiego "Ur" i IND-owskiego "Lucernarium".

Closterkeller

gru 9

niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 45 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet


Podkarpacki MALCHUS jako metalowy kwartet działa nieprzerwanie od 13 lat, grając muzykę progresywno-metalową. W swoim dorobku posiada 5 wydanych płyt, w tym 3 zagranicą ("Didymos" - Australia, "Caput Mundi" - Wielka Brytania, "The Evil House" - USA). Zespół zdobywał doświadczenie koncertowe na scenach klubów w całym kraju, jak również na festiwalach zagranicznych, takich jak "Elements of Rock" w Szwajcarii, "Rock for Eternity" w Holandii i "Fryfest" w Czechach. Aktualnie Malchus promuje płytę "UR", której premiera miała miejsce 2 października br.

Trójmiejski rockowo-metalowy kwintet I.N.D., który ma na koncie 3 wydawnictwa: "Przyjdź" (2008), "In Nomine Dei" (2011) oraz "Lucernarium" (2017), zaprezentuje muzykę z elementami progresji - pełną pasji, tajemniczości, delikatności i zarazem mocy, przyprawioną etnicznymi frazami. Niebanalne teksty, melodyjne refreny, zmiany rytmu i tempa, gitarowe kawalkady, przestrzenne sola w połączeniu z żeńskim wokalem dają słuchaczowi możliwość zanurzenia się w bezkresną muzyczną podróż. Grupa zagrała wiele koncertów u boku takich artystów mocnego uderzenia jak 2Tm2,3, Luxtorpeda, a ostatni raz na Przystanku Woodstock 2017.
Podczas WszechMocnego Grania wystąpi także grupa z Warszawy - ROYAL AGE, która tworzy autorską, szeroko rozumianą muzykę metalową z przesłaniem. Zespół rozpoczął działalność na początku 2015 roku, a we wrześniu 2017 nagrał EP. Grupa łączy wiele gatunków muzyki metalowej. W jej twórczości najczęściej słychać wpływy muzyki doom metalowej, a miejscami trash i death metalu. Kapela miesza ciężkie brzmienia, kultywuje wartości chrześcijańskie, oddaje chwałę Bogu energetyczną bezkompromisową muzyką i poruszającymi tekstami.

Wstęp: 20 zł (bezpośrednio przed koncertem)
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)