• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wspólne czwartki w eMOCji | razem oswajamy temat śmierci

Zapraszamy na herbatę i ciastko do eMOCji. Razem oswajamy temat śmierci.

Kiedy i dla kogo?
Co czwartek, w godz. 18.00-20.00

Wspólne czwartki to spotkania w otulającej, przyjaznej atmosferze, które mają na celu oswajanie z tematem choroby, procesu umierania, śmierci i żałoby. Z reprezentantami zespołu eMOCji będzie można podzielić się swoimi przemyśleniami, aktualnymi przeżyciami, rozterkami i radościami. Ale jeśli ktoś chce przyjść, pobyć z nami i nie mówić nic, też jest mile widziany.

Skąd pomysł wspólnych czwartków?
Często temat śmierci wywołuje wśród naszych przyjaciół i bliskich niezrozumienie. Nie każdy chce i umie rozmawiać o ostatecznych tematach. W Centrum eMOCja śmierć nie stanowi tabu. Żyjemy ze śmiercią na co dzień i chcemy pokazać, że jest to możliwe. Dlatego zapraszamy do otwartego dialogu, rozmowy w prawdzie - o tym co trudne i nieuniknione. Poznasz nas (zespół eMOCji) i innych, którzy mają te same dylematy, rozterki, pytania bez odpowiedzi. Razem łatwiej przejść nawet najtrudniejszą drogę...

Centrum eMOCja to...
Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja to zespół ludzi, który towarzyszy umierającym i tym, którzy przeżywają żałobę po śmierci bliskich. Pomoc jest bezpłatna. Są to spotkania indywidualne z psychologiem lub osobą duchowną, a także prowadzone przez specjalistów grupy wsparcia (po stracie w wyniku śmierci nagłej, po stracie w wyniku choroby, po śmierci samobójczej bliskiej osoby, po poronieniu, po terminacji itd.). Ponadto eMOCja oferuje cały wachlarz spotkań okołoterapeutycznych: zajęcia z ciałem, arteterapię, warsztaty uważności, muzykoterapię itp.

w każdy poniedziałek (do 31.10), godz. 16:00 - 18:30

Wstęp wolny
paź 17

poniedziałek, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie