stat
Impreza już się odbyła

Wspólne Gdańskie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych (1 opinia)

Zapraszamy na "Wspólne Gdańskie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych", które odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godz. 17. 00 na ulicy Długi Targ, przy Dworze Artusa.

"WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH" na ulicy Długi Targ - po raz ósmy pieśni wykonuje kilkudziesięcioosobowy chór złożony z: uczniów, absolwentów, rodziców i nauczycieli II Społecznej Szkoły Podstawowej STO z ulicy Kartuskiej w Gdańsku.

Wszyscy zgromadzeni mogą dołączyć do chóru korzystając z tekstów pieśni wyświetlanych na widocznych z daleka ekranach LCD. Śpiewajcie z nami, zaproście rodziny i przyjaciół! Nie potrzebujecie zaproszeń ani biletów. Zawsze towarzyszy nam radosny nastrój łączący wszystkie pokolenia!

Jest to projekt edukacyjno-kulturalny dla uczniów, dla społeczności Gdańska, regionu oraz turystów. Prezentujemy wybrane pieśni, które począwszy od średniowiecza aż do czasów obecnych, tworzyły poczucie przynależności narodowej i ducha niepodległości Polaków. Wykonane zostaną między innymi utwory: Bogurodzica, Czerwone Maki na Monte Cassino, Mury i Wolność.

Opinie (1)

  • Będę z moim wnuczkiem .

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.