stat
Impreza odwołana

Wrekmeister Harmonies, Fleshworld, 4dots

️W XVIII wieku Andreas Werckmeister zniszczył boską harmonię. Ten teoretyk muzyki przekonał świat, że oktawę należy podzielić na dwanaście części i pod ten system nastroić wszystkie instrumenty, które się da. Ta niegdyś rewolucja zamieniła się dziś w normalność, jednak György Eszter, bohater filmu Harmonie Werckmeistera Béla Tarra, pyta: Na czym opieramy naszą wiarę w to, że ta harmonia, rdzeń każdego muzycznego dzieła, bo jej obecność jest nieunikniona, faktycznie istnieje?

cze 24

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet
Przeświadczenie o jej obecności można wytłumaczyć natchnionymi słowami, objawieniami i cudami. Można też zdać się na przeczucie, które podpowiada, że to właśnie (nie)boska harmonia odpowiada za wyjątkowy charakter muzyki tworzonej przez Wrekmeister Harmonies.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


️️️Ich koncert w Drizzly Grizzly będzie jednym z ostatnich - zespół kończy działalność.

https://wrekmeisterharmonies.bandcamp.com/

Tego samego wieczoru zagrają:

Fleshworld - nieprzyjemny, głośny i melodyjny blackened post-hardcore/screamo z Krakowa. Ich muzyka wydaje się jednocześnie zapisem głębokiego smutku, neurotycznego rozczarowania zastaną rzeczywistością oraz agresywnego manifestu niezgody na taki stan rzeczy.

https://fleshworldpl.bandcamp.com/

4dots - warszawski projekt instrumentalny, serwujący emocjonalne kompozycje z pogranicza post rocka/metalu. Każda składowa ich muzyki jest niezwykle wyrazista i charakterystyczna, przez co trudno zignorować ten oryginalny twór. PS kropki z nazwy są nieme!

https://4dots.bandcamp.com/

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  55 zł
 • Przedsprzedaż
  45 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • ciężkie brzmienia , muzyka alternatywna , rock
  cze 24
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Hard Rock Cafe
  Koncert Rebel Duo