stat
Impreza odwołana

Wrekmeister Harmonies, Fleshworld, 4dots

️W XVIII wieku Andreas Werckmeister zniszczył boską harmonię. Ten teoretyk muzyki przekonał świat, że oktawę należy podzielić na dwanaście części i pod ten system nastroić wszystkie instrumenty, które się da. Ta niegdyś rewolucja zamieniła się dziś w normalność, jednak György Eszter, bohater filmu Harmonie Werckmeistera Béla Tarra, pyta: Na czym opieramy naszą wiarę w to, że ta harmonia, rdzeń każdego muzycznego dzieła, bo jej obecność jest nieunikniona, faktycznie istnieje?

Przeświadczenie o jej obecności można wytłumaczyć natchnionymi słowami, objawieniami i cudami. Można też zdać się na przeczucie, które podpowiada, że to właśnie (nie)boska harmonia odpowiada za wyjątkowy charakter muzyki tworzonej przez Wrekmeister Harmonies.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


️️️Ich koncert w Drizzly Grizzly będzie jednym z ostatnich - zespół kończy działalność.

https://wrekmeisterharmonies.bandcamp.com/

Tego samego wieczoru zagrają:

Fleshworld - nieprzyjemny, głośny i melodyjny blackened post-hardcore/screamo z Krakowa. Ich muzyka wydaje się jednocześnie zapisem głębokiego smutku, neurotycznego rozczarowania zastaną rzeczywistością oraz agresywnego manifestu niezgody na taki stan rzeczy.

https://fleshworldpl.bandcamp.com/

4dots - warszawski projekt instrumentalny, serwujący emocjonalne kompozycje z pogranicza post rocka/metalu. Każda składowa ich muzyki jest niezwykle wyrazista i charakterystyczna, przez co trudno zignorować ten oryginalny twór. PS kropki z nazwy są nieme!

https://4dots.bandcamp.com/

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  55 zł
 • Przedsprzedaż
  45 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • ciężkie brzmienia
  kwi 18
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Protokultura
  Artifest 2020
 • rock
  kwi 17
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Lecter