stat
Impreza odwołana

Wredrock i The Highway (1 opinia)

Zapraszamy na koncert dwóch trójmiejskich kapel tj. Wredrock i The Highway.

kwi 30

czwartek, godz. 20:00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 20 zł
lip 4

sobota

bilety 299-759 zł
Kup bilet
Wredrock - krótka opowieść
Historia zespołu sięga 2002r kiedy trójka kolegów z technikum Wredny Roki i Krawiec zapragnęli podbić rynek muzyczny i założyli kapelę. Kawałki powstawały szybko i już po 3 miesiącach prób zagrali swój pierwszy koncert. Chwilę po debiucie do składu dołączył drugi gitarzysta Betley i od tego momentu zespół wrzucił drugi bieg. Próby do późnych godzin nocnych w przepastnych magazynach między paletami z towarem owocowały nowymi piosenkami i pierwszymi nagraniami. Po kilkunastu koncertach z zespołem pożegnał się Krawiec a pozycje bassmana zajął Goran, który ogarnął materiał ekspresowo po 3 dniach i 1 próbie zagrał koncert na Delfinaliach WSM jako pełnoprawny członek Wredrocka. W takim składzie zagrali kilkadziesiąt koncertów w różnych zakamarkach trójmiasta oraz kilku innych miastach Polski. W pewnym momencie Betley zdecydował rozwijać się w innym klimacie muzycznym a jego miejsce zajął Marek z którym Wredrock zagrał kilka koncertów między innymi na festiwalu OARF w Wejherowie iw gdyńskim Ucho jako support Zespołu Coma. Przygoda Marka z zespołem nie trwała jednak długo - dostał zawodową ofertę z poprzedniego składu i zaczął robić karierę w show-biznesie Szukanie kolejnego gitarzysty nie trwało długo - skład uzupełnił Kuba i zaczęło się na poważnie - nagrane demo, kolejne koncerty, przeglądy muzyczne itd. Aż W 2008r zespół wkroczył w dorosłe życie i sprawy prywatne zmusiły ich do zakończenia działalności.
Minęło 9 lat ale więzi pomiędzy chłopakami nie zostały zerwane. Wystarczył jeden telefon aby znowu Wredny Roki i Krawiec reaktywowali Wredrocka - po kilku miesiącach prób ponownie udało namówić się do wspólnego grania Kubę. W tajemnicy przed światem solidnie zgrali materiał na kilku próbach no i niestety znowu sprawy wyższej wagi wpłynęły na skład i Kuba pożegnał się z zespołem.
Jednak to nie koniec opowieści - dodane na spontanie ogłoszenie w rockmetalu zaowocowało nowym nabytkiem i do kapeli dołączył Bartek, z którym obecnie Wredrock szlifuje i dociera dobrze już znane niektórym kawałki i kształtuje nowe - i w tym miejscu właśnie opowieść zaczyna się od nowa.
Od czasu pozyskania nowego gitarzysty Wredrock zagrał już parę koncertów w różnych klubach m.in. z takimi zespołami jak Non Iron , Luxtorpeda, Lao Che czy Cztery Szmery . W maju 2019 zespół wydał album WTP promujący twórczość pod tytułem WTP zawierający 8 utworów . Podczas tego koncertu nastąpi debiut drugiej płyty zespołu tj Superhero 20022020

rock - koncerty w Trójmieście


The Highway - młodzieżowy zespół z Trójmiasta grający różne gatunki rocka. Grają ze sobą dopiero rok, jednak w tym czasie udało im się wziąć udział w wielu eventach, mają na swoim koncie również własny materiał. Charakteryzują się niesamowitym rockowym brzmieniem i pokazują światu, że Rock N' Roll jeszcze nie umarł! Dzięki czemu publiczność zapamiętuje ich koncerty na długo.
Na koncercie w Paszczy Lwa wystąpią w składzie:
-Maciej Słupianek
-Dominik Marcinkowski
-Oskar Kuchciński
-Kacper Michalski

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • blues , rock , soul
  kwi 9
  czwartek, g. 19:30
  Gdynia, Blues Club
  Workers
 • rock
  kwi 17
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Lecter