stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Woodkid Project & Friends

pop

Woodkid Project to 13-tka totalnie zakręconych ludzi, którzy łączą brzmienie orkiestralne z elektroniką i wokalem. Gdy nie udało im się dotrzeć na ostatni koncert ich idola Woodkid'a, zadali sobie jedno proste pytanie: "Co z tym zrobimy?". Zafascynowani twórczością artysty, pięknem muzyki i ogromną energią niesioną ze sceny, rozpisali wszystkie partie, urozmaicili je o swoje aranżacje i postanowili sami zorganizować występ, na który nigdy nie byli i nie będą już w stanie dotrzeć.

sie 28

sobota, godz. 19.00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
lis 20-21

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 229 zł
Zagrali koncert. Okazało się, że nie jeden! Po spotkaniu się z niesamowicie pozytywnym odbiorem, postanowili wejść w to głębiej. Tym razem zagrają w nowym, bardziej kameralnym składzie, a większość utworów wybrzmi w pięknych, akustycznych aranżach. Tym razem wszystko będzie o wiele intymniejsze. Jeszcze bardziej... razem. Podczas koncertu w Oliwskim Ratuszu Kultury przez scenę przewinie się aż kilkanaście osób.

pop - koncerty w Trójmieście


Trzon koncertu będzie stanowił "spokojniejszy" skład, czyli: kwintet smyczkowy, pianino i wokal. Występ ten będzie jednak syntezą z dużym składem - perkusją, dęciakami i innymi gośćmi, co doda jeszcze większej energii, a sam koncert niewątpliwie na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Na scenie pojawi się wielu zaprzyjaźnionych muzyków (a nawet inny zespół), ale o tym będziemy informować wkrótce...

Zespół (podstawowy) wystąpi w składzie:
Wokal - Kuba Niewiński 
Pianino - Aleksandra Górska 
Skrzypce - Zofia Jujka 
Skrzypce - Agata Bohdziewicz 
Skrzypce - Magda Domagalska 
Altówka - Magda Jatkowska 
Wiolonczela - Michalina Sokołowska

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.