stat
Impreza już się odbyła

Women's Voices

Zapraszamy na koncert w ramach trasy "Women's Voices", czyli kobiece głosy mają moc! Jesienią trasa zawita do Gdańskiego teatru Szekspirowskiego. Wystąpią m.in.: Daria Zawiałow, Brodka, Kayah i Paulina Przybysz.

Relacja z imprezy

"Women's Voices" to impreza przeznaczona dla tych, którzy cenią ambitny pop z ponadczasowymi tekstami. W rolach głównych "Women's Voices" wystąpią artystki reprezentujące różne pokolenia, odmienne podejście do tworzenia i różnorodną wrażliwość muzyczną. Mimo, że są związane z szeroko pojętą muzyką popularną, wypracowały własne nisze.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


"Women's Voices" to kilkugodzinna impreza, której głównym punktem są koncerty. Artystki wykonają znane utwory w nowych aranżacjach, a w każdym mieście jedna z nich cały autorski koncert. Do tego pokazy filmowe, stand-up o tematyce kobiecej i inne aktywności.

"Women's Voices" tworzą: Brodka, Kayah, Daria Zawiałow i Paulina Przybysz, która występuje w podwójnej roli: dyrektorki artystycznej projektu i jednej z gwiazd wieczoru. Przybysz jest na rynku muzycznym od ponad dekady. Popularność zdobyła, śpiewając wraz z siostrą w grupie Sistars. Nie stroni też od gościnnych występów - niedawno wraz z siostrą zaśpiewała brawurowo na płycie Krzysztofa Zalewskiego poświęconej Niemenowi. Teraz firmuje swoją muzykę własnym nazwiskiem i dorosłym głosem mówi o codziennych sprawach kobiet. Skład "Women's Voices" uzupełniają goście specjalni. W różnych miastach usłyszymy różne głosy, m.in.: Katarzynę Nosowską, Mery Spolsky, Natalię Przybysz czy Anię Rusowicz (uwaga - skład będzie się różnił w poszczególnych miastach, każdy koncert będzie miał inną główną bohaterkę).

Podczas "Women's Voices" każda wokalistka wykona swoje wybrane utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę i jej zespół aranżacjach. Oprócz nich artystki zaśpiewają podczas wspólnego występu wybrane przez nią covery. To pierwsza edycja "Women's Voices" - trasy, która celebruje nie tylko doskonałą muzykę popularną, ale też pokazuje jak silna i różnorodna, a czasami nieustępliwa i zjednoczona jest kobieca scena artystyczna. Pierwsza edycja będzie również wyjątkową okazją do świętowania razem z artystkami stulecia uzyskania przez kobiety praw wyborczych w Polsce. Wokalistki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny.

Program wydarzenia:

16.30 - otwarcie drzwi

17.00 - 17.30 - Film "Hard lovin' Woman" - Dokument o Juliette Lewis w ramach projektu Kino Perła, zaprasza Redbull TV

17.30 - 18.15 - Monodram "Co modna Pani wiedzieć powinna" - zaprasza Klub Komediowy

18.20 - 18.50 - WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE!

19.00 - 20.00 - Koncert: Paulina Przybysz

20.15 - 20.30 - Power speech - zaprasza marka Oriflame

20.30 - 22.00 - Koncert coverowy Women's Voices

22.30 - koniec imprezy


* ORGANIZATOR INFORMUJE, ŻE PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE!

Szczegóły i bilety na: womensvoices.pl

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • muzyka alternatywna , rock
  gru 12
  czwartek, g. 19:00
  Gdańsk, Bunkier
  VHS / Gdańsk

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni