stat
Impreza już się odbyła

Wlewamy Ducha w Restaurant Week

Do duchowych, cyklicznych wydarzeń wracamy z przytupem! Na początek proponujemy Wam niebanalną degustację czterech różnych destylatów piwa.

cze 26

sobota, godz. 12:00 - 22:00

bilety 75 zł
ulgowy 35 zł

9 - 27 czerwca 2021

Trójmiasto
bilety 59 zł
Co się będzie działo?
Okowity piwne mają obecnie swoje pięć minut i są niewątpliwie jedną z najczęściej szukanych pozycji przez miłośników alkoholi. W trakcie wieczoru spróbujemy czterech destylatów z piwa.

Zaczniemy od Destyl Bierbrand 2020. To jedna z pierwszych marek okowity piwnej jaka powstała w naszym kraju. Jest to efekt współpracy Podkarpackiej Destylarni Okowity i krakowskiego browaru Dwie Wieże. Później nasze kubki smakowe skierujemy w kierunku Pomorza. To tu powstały wyjątkowe okowity, których premiera miała miejsce w zeszłym miesiącu. Gorzelnia Podole Wielkie i AleBrowar połączyły siły by stworzyć trzy destylaty z legendarnych już piw jakimi są: Crazy Mike, Hard Bride i Smoky Joe.
Wszystkie w limitowanych ilościach, będziemy więc w nielicznym gronie, które będzie miało okazję spróbować tych alkoholi.

Degustacji okowit towarzyszyć będą piwa z których zostały stworzone oraz przekąski przygotowane przez Ducha66.

Z kim się spotkamy?
Degustację poprowadzi Łukasz Czerkowski największy kibic polskiego gorzelnictwa, który podczas spotkań z Gośćmi wędruje poprzez smaki i aromaty oraz historię polskich destylatów i ich twórców. Wszystko w myśl hasła "Kocham Polską Wódkę"!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.