stat
Impreza już się odbyła

Witomino/Oksywie - rozmowy o rewitalizacji Twojej dzielnicy

Mieszkasz na Oksywiu lub Witominie, na obszarze rewitalizacji? Chcesz porozmawiać o tym, jak zaangażować się w działania, dowiedzieć się, w jakich aktywnościach możesz wziąć udział lub zapytać o inwestycje w dzielnicy? Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza na spotkania, podczas których można poznać odpowiedzi na te pytania.

Lipcowe spotkania odbywać się będą w Przystani Śmidowicza 49 na Oksywiu oraz w punkcie przy bloku Widna 2 na Witominie. Nie trzeba się na nie umawiać, ale ponieważ wciąż odbywają się w rygorze sanitarnym (to oznacza obowiązkowe maseczki, dezynfekcję i dystans), może okazać się, że na rozmowę trzeba będzie chwilę poczekać.

Witomino: 1, 8, 15, 22, 29 lipca - godz. 14.00-18.00
Oksywie: 7, 21, 28 lipca - godz. 14.00-18.00

Na Witominie trwa budowa Przystani Widna 2A (więcej: w osobnym artykule), na Oksywiu nadawane są ostatnie szlify przebudowie ulicy Makowskiego. W obu dzielnicach trwają przygotowania do rozpoczęcia kolejnych inwestycji (przebudowa skrzyżowań na Oksywiu czy przestrzeni międzyblokowych na Witominie), ale też prowadzone są działania społeczne dla mieszkańców. Na Oksywiu można się w nie włączyć w Przystani Śmidowcza 49.

A każdy, kto ma pomysł na sąsiedzkie, wspólne działanie, może zgłosić swój projekt do Funduszu Sąsiedzkiego i zyskać szansę na dofinansowanie do kwotą do dwóch tysięcy złotych (więcej w osobnym artykule)

Więcej informacji na temat rewitalizacji oraz spotkań na jej temat można uzyskać:
telefonicznie: 58 727 39 04 (Laboratorium Innowacji Społecznych, dział inwestycji)
mailowo: rewitalizacja@lis.gdynia.pl, a.brzoskowska@lis.gdynia.pl (Oksywie), m.listwon@lis.gdynia.pl (Witomino)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.