stat
Impreza już się odbyła

Witomino - koncepcja przebudowy - spotkanie z mieszkańcami

O tym, jak w ramach rewitalizacji Witomina zmienią się okolice ulicy Nauczycielskiej, będzie można dowiedzieć się 31 lipca (środa), o godzinie 17:00, w Klubie Seniora Witomino przy ul. Widnej 8, podczas spotkania z udziałem m.in. projektantów. Do przedstawionej koncepcji przebudowy - a ta zakłada m.in. uspokojenie ruchu - swoje uwagi będzie mógł zgłosić każdy uczestnik.

Koncepcja przyszłej przebudowy powstała w Biurze Drogowym Maciej Gajewski, a 31 lipca (środa) o godzinie 17 rozpocznie się spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców, z udziałem pracowników Laboratorium Innowacji Społecznych i autorów koncepcji przebudowy. Zapraszamy do Klubu Seniora Witomino, przy ulicy Widnej 8, aby poznać założenia tej inwestycji i przekazać własną opinię.

Mieszkańcy zainteresowani przebudową ulicy Nauczycielskiej, którzy w środę, 31 lipca nie będą mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu konsultacyjnym, swoje uwagi i opinie, będą mogli przekazać drogą elektroniczną na adres rewitalizacja@lis.gdynia.pl lub telefonicznie: 58 727 39 06, (pon.-pt. w godzinach 8-16) do dnia 11 sierpnia. Projektanci wezmą je pod uwagę, przygotowując ostateczną koncepcję przebudowy tej części Witomina, która będzie stanowić podstawę dla dalszych prac projektowych.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.