• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wiosna w Ogrodzie (5 opinii)

Trzynasta Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku.

w każdą sobotę (do 27.08), godz. 10:00

Sopot,
wrz 10-11

sobota - niedziela

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na zakupy zapraszamy już w piątek 15 maja w godzinach od 14:00 do 19:00, a w sobotę i niedzielę - 16 i 17 maja -
tradycyjnie od 10:00 do 18:00, oczywiście do Rënku, w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50.

W tym roku będzie to dla nas szczególna Wystawa, ponieważ Rënk obchodzi swoje 20-te urodziny! Uroczystości związane z jubileuszem odbędą się w okresie trwania Wystawy.

Udział w niej wezmą najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski.

Poprzez organizację Wystaw Ogrodniczych pragniemy zaproponować mieszkańcom Pomorza możliwość obejrzenia i dokonania zakupu odpowiednich roślin nie tylko do ogrodów, ale również na tarasy, balkony oraz do pomieszczeń w domach i pracy.

Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Kierujemy ją do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin.

Nasi Wystawcy z wielką chęcią udzielają Państwu porad i wskazówek - jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny i gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Wśród Wystawców nie zabraknie firm, u których poza roślinami, drzewami, krzewami, będzie można zaopatrzyć się w meble ogrodowe, huśtawki, donice do ogrodów, na tarasy, balkony, ziemię, a także nawozy i środki ochrony roślin.
Najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych zaprezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą piękne tereny zielone.

Edukacyjny charakter imprezy oraz jej specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Podobnie jak w latach poprzednich, wystawie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje; przy doskonałej współpracy z naszymi Partnerami, zapewniamy konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić.

Dodatkowe atuty stanowić będzie szeroka oferta producentów zdrowej ekologicznej żywności, producentów miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych.

Jak co roku odbędą się również konkursy dla Wystawców w poszczególnych kategoriach na: najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy.

W imprezę angażuje się - podobnie jak przed rokiem - kilka szkół, spośród których klienci wybiorą najpiękniejszy i najciekawszy ogród.

Spośród klientów, którzy głosować będą na najpiękniejsze stoisko, rozlosowana zostanie nagroda główna - SKUTER!

Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia majowego weekendu w Rënku.

Bliższe informacje:

www.wiosnawogrodzie.pl
www.renk.pl

Informacja o biletach

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, przy wjeździe na teren Wystawy obowiązuje jedynie opłata parkingowa w wysokości 3 PLN za samochód.

Opinie (5)

 • (3)

  nie mogę się doczekać na to kwiatobranie :) Oby pogoda dopisała!

  • 13 8

  • Konkurs - miazga!
   3 PLN w suchym to prawie jak wygrana w totka! Taka wejściówka to prawie jak wygrać z rakiem!

   No chyba, ze wcześniej trzeba ją osobiście odebrać z siedziby portalu... ale nawet, jeśli trzeba będzie wydać te 10-15 PLN na dojazd do zieleniaka po nią, to i tak jest to mega skarb!

   • 1 1

  • Kwiaty (1)

   Podobno drogo ma być na renk-u, tym razem sobie odpuszczę. Jeżeli jest kiermasz to powinno być okazyjnie jeśli chodzi o ceny, WSZAKŻE TO JEST KIERMASZ JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE.
   ps: doliczę jeszcze dojazd i kiepski to dla mnie interes,z roku na rok coraz gorzej !

   • 2 2

   • Podobno... Warto sprawdzić samemu. Duża różnorodność, zawsze coś znajdę nowego do ogrodu.

    Dojazd normalny, wstęp darmowy, to chyba inaczej niż w Gdyni na Kolibkach. Wolę chodzić po asfalcie niż po błocie ale widać niektórym pasuje gumak...

    • 2 0

 • Fajna impreza, ceny normalne (jak na detaliczne oczywiście). Jak ktoś chce kupić tanio to trzeba w hurcie od razu brać 1000 sztuk. Dobry wybór, dużo wystawców, część z nich to prawdziwi fachowcy w swojej branży, część nie (jak to zazwyczaj na takich imprezach bywa). Z parkowaniem nie ma problemu, na sąsiednich ulicach masa wolnych miejsc - można te 3 zeta za wjazd oszczędzić.
  Ogólnie w normie, pozytywnie. W pozytywnej normie.

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.