stat
Impreza już się odbyła

Wiosenne spacery historyczne

Morska Fundacja Historyczna zaprasza na wycieczki po terenie Stoczni Gdańskiej z profesjonalnym przewodnikiem, które trwają przez cały długi weekend od 11 do 14 czerwca 2020 roku (czwartek - niedziela).

Wycieczki rozpoczynają się przy historycznej II Bramie Stoczni Gdańskiej obok kiosku "Souvenire" na Placu Solidarności w Gdańsku o godzinach 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.

Program obejmuje między innymi takie zagadnienia jak: historia nowożytnego przemysłu stoczniowego w Gdańsku, architektura przemysłowa z XIX i XX wieku, historia lokalnych ruchów społecznych i strajków, współczesne przekształcenia i wizje zagospodarowania terenów postoczniowych.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Ze względu na stan epidemii zwiedzających obowiązują zasady bezpieczeństwa. Obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać pod numerem telefonu +48 605 871 609 lub poprzez e-mail mfh.gdansk@gmail.com

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej wystawy w hali 42A, która otwarta jest do 27 września.

Partnerzy:
Fundacja Promocji Solidarności
Stocznia Cesarska

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.