Wiosenne atrakcje dla dzieci

Smok Smokowski, Igła z Nitką, Czerwony Kapturek, Kaczka Dziwaczka i inne postaci z utworów Jana Brzechwy pojawią się w przedstawieniu wystawianym 18 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Tego dnia odbędą się również zabawy i warsztaty związane z obecną w galerii wystawą rowerów zabytkowych.

w każdą niedzielę (do 21.06), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
maj 31

niedziela, godz. 12:00

Wstęp wolny
W kolejnym przedstawieniu z cyklu "Smyki teatrzyki" w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan pojawi się wiele bajkowych postaci z utworów Jana Brzechwy. Główny bohater - Smok Smokowski wyruszy w podróż po świecie bajek i odwiedzi siedem znanych postaci. Czerwony Kapturek pomyli Smoka z wilkiem, Igła będzie z nim tańcować, a Kaczka Dziwaczka nauczy zabawnych zaklęć. O tym, czy Smok wywoła zamieszanie w świecie bajek i odwróci los wielu bohaterów już 18 maja dowiedzą się mali widzowie. Interaktywne przedstawienie będzie zawierało elementy lekcji języka angielskiego.

18 maja odbędą się również warsztaty i zabawy z okazji ostatniego dnia wystawy rowerów zabytkowych, która gości w Porcie Rumia od 29 kwietnia. Na najmłodszych gości Centrum czeka wiele atrakcji. W specjalnie przygotowanej motostrefie z wyznaczonymi trasami i znakami drogowymi maluchy sprawdzą się, jako kierowcy zabytkowych samochodzików poruszanych pedałami. Nie zabraknie kreatywnych zabaw - uczestnicy zajęć za pomocą farb ozdobią gipsowe modele samochodzików, które będą zabierane do domów jako pamiątki.

Przedstawienie oraz warsztaty odbędą się 18 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00, warsztaty i zabawy będą prowadzone od godz. 13.00 do 18.00 Wstęp bezpłatny!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • teatr dla dzieci , wystawa
    mar 25-3.05
    g. 10:00 - 16:00
    Gdańsk, Narodowe Muzeum Morskie
    Dwa światy