Impreza już się odbyła

Wiosenne Flower Boxy - Zielone warsztaty z Limonką

Bardzo tęsknimy za wiosną, więc nadszedł czas na wiosenne, zielone warsztaty! 16 marca stworzymy flower boxy z Limonką.

Flower box - czyli pudełko z kwiatami. Nie wymaga wazonu i jest jednocześnie alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Przepiękna dekoracja wnętrza oraz idealny pomysł na oryginalny prezent.
Zapraszam na kolejne warsztaty z pracownią florystyczną Limonka.

Każdy "warsztatowicz" pozna technikę wykonania kwiatowego pudełka i samodzielnie stworzy swój własny flower box. No i oczywiście zabierze go ze sobą do domu lub sprezentuje bliskiej osobie 

Zapisy i informacje: malka30@wp.pl
Koszt: 150 zł
Czas trwanie: około 2h
Wszystkie materiały wliczone są w cenę.

Limonka - Mariola Wojtasik / Pracownia florystyczna - W 2005 roku na dobre zaczęła się jej przygoda z roślinami. Już wcześniej stawiała pierwsze kroki jako florystka, prowadząc przez 11 lat kwiaciarnię, a także współpracując z wieloma instytucjami w regionie. Prowadziła kursy florystyczne oraz pracowała jako nauczycielka florystyki, przekazując nabytą wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim swoją pasję przyszłym florystom i pasjonatom roślin. Spod jej dłoni wychodzą nietuzinkowe i pełne prostoty prace. Swój warsztat opiera na minimalistycznej formie, w której dominuje natura i ukazanie jej piękna oraz harmonii. Limonka serdecznie zaprasza wszystkich na warsztaty, na których nauczy Was, jak "zgodnie ze sztuką" samodzielnie wykonać flower box.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.