stat
Impreza już się odbyła

Wiosenna edycja Festiwalu Gramy

gry

Festiwal Gier Planszowych w Gdyni już po raz dwunasty! Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na koleją edycję ogólnopolskiego święta gier bez prądu czyli Festiwal GRAMY. Dwunasta edycja tej imprezy odbędzie się już 28-29 maja w Gdynia Arena!

Gra detektywistyczna dla dorosłych

gry
sie 23

piątek, godz. 19:00

bilety 10 zł
Bilety wyprzedane

Gry planszowe i nie tylko

gry

w każdą niedzielę (do 31.12)

Wstęp wolny
Festiwal GRAMY to niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału w turniejach, w tym dwóch eliminacjach do Mistrzostw Polski, a przede wszystkim świetną zabawę przez cały weekend!

Formuła festiwalu jest prosta - przez całą sobotę i niedzielę w Gdynia Arena gramy w gry planszowe, od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne. W Festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 700 tytułów, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze - Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista "20 gram" - lista sugerowanych przez nas gier, które każdy powinien spróbować. Listę gier "20 gram" oraz pełną listę tytułów dostępną podczas imprezy znajdują się na stronie www.festiwalgramy.com

Zapraszamy także do wzięcia udziału w turniejach gier planszowych - w programie przewidziano aż 10 różnych konkurencji, w tym dwa najbardziej oczekiwane turniej eliminacyjne do Mistrzostw Polski w gry: Królestwo w Budowie (Rebel.pl) i Santiago (Trefl)!

Dla młodszych uczestników przygotowana będzie strefa Poszukiwaczy Przygód, gdzie znajdzie się wiele atrakcji tj. dmuchany zamek czy specjalnie przygotowana mata sumo.

Przez cały weekend będzie można odwiedzić także specjalne stoiska trójmiejskich firm Lacerta, Trefl oraz Rebel.pl", które prezentować będą swoje nowości i topowe produkty w promocyjnych cenach. Na stoiskach będzie można również wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach obiegówkowych.

W trakcie imprezy będzie też okazja zagrać w DOMEK wydawnictwa Rebel.pl, który to będzie miał podczas Festiwalu GRAMY swoją "domową" premierę. Najpierw będziemy mogli nauczyć się w nią grać, aby potem przejść na wypożyczalnię i wybrać jeden z wielu egzemplarzy... a kto wie, może i nawet wziąć udział w turnieju z nagrodami?

Organizatorami imprezy są: Miasto Gdynia, Rebel.pl, YMCA w Gdyni oraz Laboratorium Innowacji Społecznych. Partnerami są firma Trefl, Gdynia Arena i Poszukiwacze Przygód.

Patronat nad imprezą objęło Radio ESKA.Więcej informacji i bilety: http://festiwalgramy.com/
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FestiwalGRAMY
Twitter: https://twitter.com/Festiwal_GRAMY

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Bilet jednodniowy 15 zł/os.
Bilet dwudniowy 20 zł/os.
Bilet rodzinny 10zł/os./dzień (obowiązuje dla grupy liczącej minimum 3 osoby - w tym minimum 1 dziecko w wieku szkolnym i/lub dla posiadaczy karta Gdynia Rodzinna)
Dzieci do 6 lat – wejście bezpłatne!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni