stat
Impreza już się odbyła

Winyle pod choinkę - Kiermasz Płytowy

Nadal szukasz prezentu świątecznego i potrzebujesz pomocy Last-minute? A może po prostu znajdziesz chwilę na sobotni digging w świeżej dostawie płyt? Tak czy inaczej - nie może Cię zabraknąć na sobotnim kiermaszu winyli!

gru 13

niedziela, godz. 11:00

Gdańsk,
Okazja skierowana nie tylko do wieloletnich kolekcjonerów płyt gramofonowych i melomenów, DJów ale również wszystkich tych, którzy piękną przygodę z czarną płytą dopiero zaczynają, chcieliby zasięgnąć rady lub poszukują niebanalnego prezentu.

Na miejscu będzie można nabyć płyty winylowe (duży wybór) oraz nieco płyt CD i kaset magnetofonowych. Wszystkie płyty posegregujemy gatunkami, więc każdy bez trudu znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ustawimy też stanowisko odsłuchowe.

Dostępne będą zarówno oryginalne jak i nowe wydania we wszystkich gatunkach: rock, pop, new-wave, blues, funk, disco, soul, jazz, swing, elektronika, maxisingle DJ-skie, metal, muzyka filmowa, muzyka polska, klasyczna, operowa, składanki oraz świetne bajki/baśnie/piosenki dla dzieci.. Przewidujemy również nieco płyt na każdą kieszeń (już od 20 zł za album).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.