stat
Impreza odwołana

Wifi Klan

Z przykrością informujemy, że z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej, a co za tym idzie ze względu na zaostrzenia obostrzeń sanitarnych, jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. Każda osoba, która zakupiła bilet otrzyma drogą mailową informację od Going w sprawie procedury zwrotu biletów. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić do tematu koncertu, jak tylko sytuacja epidemiologiczna ulegnie polepszeniu. Prosimy o dokonywanie zwrotów za pomocą formularza: https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy.

Random Bookings

lip 18

niedziela, godz. 16:00 - 23:00

Sopot,
bilety 79-109 zł
Kup bilet
gru 18

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Kup bilet
////

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Random Bookings przedstawia serię koncertów we współpracy z gdyńskim klubem Ucho. Na pierwszy ogień - 16 października, w piątkowy wieczór na deskach sceny wystąpi WIFI KLAN, czyli popularne undergroundowe trio - Yung Adisz, Gottastral i Tosiek.

Zespół, dzięki mrocznemu klimatowi swojej muzyki oraz kolaboracjom z legendarną grupą HEWRA czy z LTE Boys Global, zyskuje sporą rzeszę fanów, ale również jest bardzo częstym tematem dyskusji w rapowym community. Podczas koncertu zaprezentują swoje największe hity, jak i najnowszy materiał. Nie możesz tego przegapić! Ten koncert będzie jedynym koncertem w Trójmieście przez długi czas.

Koniecznie wypełnijcie oświadczenie o stanie zdrowia przed przyjściem na koncert. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego jest to obowiązek każdego uczestnika koncertu.

Oświadczenie dostępne tutaj: Oświadczenie o stanie zdrowia

Muzyka:
Yung Adisz - Witam W Podziemiach
Yung Adisz - Bogaty Sk*rwiel
Gottastral - Bon Voyage
Tosiek - Skuty

Osoby, poniżej 18 roku życia muszą posiadać uzupełnioną zgodę od rodzica: pobierz

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2 wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującymi w Klubie Ucho.

Informacja o biletach

goingapp.pl
Ilość biletów mocno ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.