stat
Impreza już się odbyła

Wielkie testowanie

WRACAMY! Ze względu na reżim sanitarny rozbijamy wydarzenie na 2 występy - jeden o godzinie 19.00, drugi o 21.00. Jeśli masz już kupiony bilet na ostatnie show (datowane na 17 marca), lub kupisz bilet teraz - wyślij maila na adres arkadiuszpanpawlowski@gmail.com z zapisem na którą godzinę chcesz wpaść. Widzimy się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu i śmiejemy się do rozpuku - zdrowo Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 23 czerwca zapraszamy Was na kolejne WIELKIE TESTOWANIE, a jak!

wrz 17

piątek, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 229 zł
lis 27

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 40 zł
Komicy, zarówno ci znani i uznani, jak i początkujący będą mieli okazję wejść na scenę i przetestować nowy materiał. Niektóre z tych żartów mogą się okazać totalnym niewypałem, paść raz na tej scenie i odejść w zapomnienie, inne zaś mogą być strzałem w "10" i bawić publiczność przez lata - bądź świadkiem tworzenia komediowej historii i miej wpływ na jej rozwój! Wydarzenie poprowadzi z gracją zapaśnika sumo Arkadiusz Pan Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu.

Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Jak się zgłosić do testowania materiału? Napisz post na wydarzeniu i potwierdź wiadomością prywatną na fanpejdż prowadzącego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.