stat
Impreza już się odbyła

Wielkie otwarcie Martes Premium

Mistrzynie Polski w kolarstwie, treningi fitness z Mistrzynią Polski Fit Model, mundial na wodzie. Martes Sport w Galerii Klif hucznie świętuje otwarcie nowego, powiększonego sklepu 24 sierpnia br. w Galerii Klif rozpocznie się tygodniowy, rozbudowany event wspierający otwarcie sklepu Martes Sport Premium. Przewidziana jest duża ilość atrakcji dopasowanych do różnego poziomu zaawansowania uczestników.

16 - 25 września 2021, godz. 9:00

Wstęp wolny

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
W sobotę i niedzielę na terenie Galerii Klif oraz na przylegającym do niej parkingu będzie można skorzystać z atrakcji związanych z otwarciem sklepu sportowego. Na uczestników będzie czekał Blender Bike umożliwiający samodzielne zmiksowanie zdrowego koktajlu w blenderze napędzanym pracą własnych nóg, waga umożliwiająca pomiar składu ciała, konsultacje u ekspertów z Akademii Dietetyki Sportowej. Atrakcjom towarzyszyć będzie rozdawanie nieodpłatnych wejściówek do Calypso Fitness Club. Chętnym, którzy przejadą zadaną odległość na rowerze wzbogaconym w wirtualną rzeczywistość lub przejdą odpowiedni dystans na stepperach będą rozdawane napoje.

Fitness z Gosią Gałkowską
Również w sobotę i niedzielę, w ciągu pieszym na parterze w pobliżu sklepu Martes Sport, odbędą się zajęcia fitness z trenerką personalną oraz instruktorką ćwiczeń siłowych Gosią Gałkowską, ambasadorką IQ. IQ to marka oferująca produkty z segmentu premium dla sportowców. Gosia Gałkowska jest międzynarodową certyfikowaną instruktorką fitness, Mistrzynią Polski Fit Model 2018. Treningi rozpoczną się 24 i 25 sierpnia br. o godz. 17:00, każdy z nich potrwa godzinę. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Warto ubrać się w strój sportowy, wygodne obuwie do ćwiczeń i wziąć ze sobą wodę.

Trening z medalistkami
Znaczące wydarzenie jest przewidziane na poniedziałek 26 sierpnia br. w godz. 15:00-19:00. Ośmioosobowa kobieca drużyna kolarska TKK Pacific, która z powodzeniem rywalizuje na szosach polskich i zagranicznych, co roku dokładając kolejne medale z mistrzowskich imprez, zaprezentuje pokaz profesjonalnego treningu z wykorzystaniem "rolki kolarskiej". Ta widowiskowa forma zajęć pokazuje niesamowitą kontrolę zawodniczek nad rowerem oraz kształtuje technikę jazdy. Zgromadzeni goście będą mieli możliwość odbycia krótkiego treningu na profesjonalnym rowerze kolarskim wpiętym w trenażer. Całości towarzyszyć będą konkursy z nagrodami, a obciążenie fizyczne dostosowane będzie do umiejętności i możliwości uczestników. Osobom zainteresowanym obsługa techniczna przybliży sposób działania rowerów wyścigowych, a doświadczony trener, który towarzyszył polskiej reprezentacji podczas letnich igrzysk olimpijskich w Pekinie, opowie o metodologii treningów kolarskich.

Basen przed Galerią Klif
Najdłużej czynną i bardzo angażującą atrakcją będzie basen usytuowany na parkingu Klifu. Od soboty do piątku, w godzinach 11:00-17:00 w płytkiej wodzie odbędzie się mundial, turnieje siatkówki wodnej i piłki ręcznej. Będą również konkursy, zabawy np. przeciąganie liny. Warto ubrać się w dostosowany do pogody strój i zabrać ze sobą ręcznik i ubrania na zmianę.

Przez cały czas trwania akcji w salonie Martes Sport będzie wyeksponowany rower Mai Włoszczowskiej.

Firma Martes była już obecna w gdyńskim Klifie, a teraz startuje z rozszerzonym, wzbogaconym asortymentem. Nowy salon jest zlokalizowany na parterze. Sklepy Martes Sport Premium charakteryzuje większa powierzchnia ekspozycji, a klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Salony tego konceptu utrzymane są w ciemnej kolorystyce przełamanej unikalnymi strefami highlight podkreślającymi eksponowane produkty.

Program wydarzenia

24-25.08.2019 (sobota i niedziela) godz. 11:00-19:00 na parterze Galerii Klif
- Blender Bike - wykręć swój darmowy koktajl. Po wybraniu owoców, wsypaniu ich do blendera skoordynowanego z rowerem, pedałowaniu, otrzymuje się zdrowy koktajl zmiksowany za pomocą siły własnych mięśni.
- Pomiary składu ciała na wadze Tanita oraz rozdawanie darmowych wejściówek do klubu we współpracy z Calypso Fitness Club.
- Darmowe indywidualne porady dietetyków z Akademii Dietetyki Sportowej dla każdego klienta, który zrobi dowolny zakup w salonie Martes Sport (tylko sobota 24.08, godz. 13:00-17:00).
- Strefa powerade - rower z wirtualną rzeczywistością oraz dwa steppery. Po przejechaniu określonej odległości na rowerze lub zrobieniu wskazanej ilość kroków na stepperze będzie można otrzymać darmowy napój.
- O godzinie 17:00 rozpocznie się trening z Gosią Gałkowską, ambasadorką marki IQ, Mistrzynią Polski Fit Model 2018, Międzynarodową Certyfikowaną Instruktorką Fitness, trenerką personalną oraz instruktorką ćwiczeń siłowych.

26.08.2019 (poniedziałek) godz. 15:00-19:00 na parterze Galerii Klif
O godzinie 15:00 oraz 16:30 drużyna kolarska TKK Pacific odbędzie widowiskowe treningi kolarskie. Każda z zawodniczek jest utytułowaną medalistką zdobywającą najwyższe miejsca na podium. Pokazom towarzyszyć będą konkursy dla uczestników. W godz. 15:00-19:00 uczestnicy będą mieli możliwość przejazdu na profesjonalnym rowerze kolarskim.

24-30.08.2019 (sobota-piątek) godz. 11:00-17:00
- Basen z płytką wodą do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkową. Wstęp wolny. Strefa sportowa na parkingu przed Galerią Klif.
- Ekspozycja roweru Mai Włoszczowskiej. Salon Martes Sport.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.